Sutjeska pala u finišu

Niko od prisutnih gledalaca na stadionu u Bijeljini, a bilo ih je oko 900 nisu mogli nakon prvog dijela meča vjerovati da će domaćin na kraju slaviti ubjedljiv trijumf.

Poslije prvih 45 minuta Sutjeska je imala aktivan rezultat, bilo je 0:0 i nije izgledalo da će kući otići sa četiri gola. Pogotovo, što je prvi pogodak primila tek u 70. minuti. Stevanović je matirao Dabića, a pravi slom tima iz Foče vidjeli smo u zadnjih 10 minuta.

Kao da im je ponestalo snage, a domaćin je ubacio u brzinu više i od 83. do 90. minute čak je tri puta slao Sutjesku na centar.

Radnik – Sutjeska 4:0 (0:0)

Bijeljina. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 900. Sudije: Miroslav Bjelica (Trnovo) [Glavni], Nemanja Vujadin (I.Sarajevo) [Pomoćnik], Strahinja Trifković (Pale) [Pomoćnik], Strijelci: Uglješa Stevanović 70', Ognjen Ristanović 83', Dragan Došlo 86', Aleksandar Maksimovic 90', [Radnik (Bijeljina)]; Žuti kartoni: Boško Radović 31', Vide Ivanović 50', Dario Blagojević 56', [Sutjeska (Foča)];

Radnik: Nikola Lakić (G) , Andrija Janjić , Dragan Matković (46. Stefan Santrač), Aleksandar Vasić (K) , Nathan Crepaldi Da Cruz (81. Mihajlo Amidžić), Uglješa Stevanović (76. Dragan Došlo), Marko Despotović , Milorad Albijanić (66. Aleksandar Maksimović), Marko Perišić , Ognjen Ristanović , Adeshina Abdulfatai (46. Slaven Stjepanović)

Sutjeska: Mihajlo Dabić (G) , Vide Ivanović , Boško Radović (63. Slaviša Ristović), Nikola Mojović (K) , Đorđe Milutinović , Bojan Mihajlović , Dario Blagojević (85. Branko Sekulić), Marko Mitrašinović (90. Jovan Samardžić), Miroslav Đorđević , Aleksa Gagović , Luka Radović (90. Dragan Pavlović)

Željezničar 3 : 0 Sloboda
Radnik 4 : 0 Sutjeska
Ljubić 1 : 2 Omarska
Velež 3 : 1 Famos
Romanija 2 : 1 BSK
Rudar Prijedor 0 : 1 Laktaši