Remi Mladosti i Glasinca, debi Slavice Milović

Mladost i Glasinac su u komšijskom derbiju u 4. kolu Omladinske lige Republike Srpske za kadete grupa "Jug" regija "Istočno Sarajevo" podijelili po bod odigravši u Rogatici 1:1.

Sve vrijedno pomena dogodilo se u drugom dijelu utakmice kada smo vidjeli oba gola i crveni karton. U 70. minuti Luka Bojat je doveo domaćina u vodstvo, da bi tri minute kasnije Nemanja Beatović izjednačio na 1:1. U posljednjih desetak minuta Glasinac je igrao sa igračem manje jer je Vuk Ćirjanić dobio crveni karton.

Treba pomenuti i da je po prvi put u ulozi sudije bila Slavica Milović, nekadašnja fudbalerka Mladosti. Ona je u ovom meču bila drugi pomoćnik, te je tako i počela njena sudijska karijera.

MLADOST (R) - GLASINAC 1936 1:1 (0:0)