Kadeti Famosa poraženi u Rogatici, pioniri slavili u Rudom

Pioniri Famosa su u 13. kolu savladali Rudo u gostima 4:0. Nije bilo problema za mlade Motoriste koji već na poluvremenu imaju 3:0 golovima Sergeja Zeljaje, Kristijana Škrbe i autogolom Andreja Todorovića. Samo što je počelo drugo poluvrijeme pogađa i Stefan Govedarica za konačnih 4:0.

Kadei Mladosti su u 10. kolu na svom terenu u Rogatici lako izašli na kraj sa Famosom i slavili pobjedu 4:0. Dejan Tomić je već u četvrtoj minuti načeo mrežu gostiju i to je bio rezultat prvog poluvremena. Milan Cvijetić je uduplao prednost, a onda na scenu stupaju rezervisti Jovan Obradović i Marko Planojević za konačnih 4:0.

MLADOST (R) - FAMOS  4:0 (1:0) KADETI