29.10.2023 Radio Nevesinje

Nevesinje ''uhapsilo'' Policajca
KMF „NEVESINjE“ POBJEDOM OTVORIO NOVU SEZONU

Klub malog fudbala „Nevesinje“ pobjedom je počeo novu sezonu u Prvoj ligi RS. U prvom kolu Nevesinjci su golovima Kovačevića i Radovanovića savladali „Policajac“ iz Banjaluke rezultatom 2:1.

Utakmica je počela u visokom intenzitetu, ali kako je vrijeme odmicalo tempo igre je padao. Nevesinjci su u prvom poluvremenu stvorili dosta prilika i mogli su imati i uvjerljivije vođstvo. U nastavku su promijenili taktiku igrajući poziciono i na kontranapade. Gosti iz Banjaluke su pokušavali u drugom poluvremenu, ali bez izglednih prilika.

U narednom kolu nevesinjska ekipa gostuje u Trnovu.

Nev Pol 3

NEVESINjE – POLICAJAC 2:1 (2:1)

Sportska dvorana „Nevesinjka“. Gledalaca: 100. Sudije: Stefan Bokić (Bileća), Strahinja Vuković (Trebinje). Strijelci 1:0 Kovačević u 4, 1:1 Galić u 9, 2:1 Radovanović u 12. minutu.

NEVESINjE: Pojužina, Radovanović, Kljakić, Kovačević, R. Vuković, Radulović, Pudar, Zečević, Adžić, Đ, Vuković, Šešlija

POLICAJAC: Krnojelac, Galić, Vidović, Đukanović, Bajić, Gligić, Ljuboja, Pauč.