Nade OFK Spartaka 2013 bolje od „Džaje“

Ekipa OFK Spartak 2013, 2012. godište FOTO: sportdc

Mladi tim OFK Spartaka 2013, dječaci rođeni 2012. godine, odigrali su prijateljsku utakmicu protiv starijih vršnjaka iz „Džaje“ u Vrbanji i pobijedili su u četiri poluvremena po 15 minuta ukupnim rezultatom 3:1. Golove za Spartak 2013 postigli su Kosta Vučić iz penala, Sergej Petreš iz penala i Luka Basara.

Susret je odigran u sklopu priprema mladih „Spartanaca“ koji će sutra učestviovati na turniru „Čelzi kup“ u organizaciji Fudbalskog kluba Čelinac. Trener Duško Velaja je bio zadovoljan poslije utakmice, održao je sastanak sa igračima i dao im posljednje upute, kroz analize, za sutrašnji turnir u kojem će kao „bijeli“ sastav OFK Spartaka 2013 igrati u grupi C protiv Mladosti iz Zalužana, OFK Lauša 1 i domaćina Čelinca 2. „Plava“ ekipa Spartaka 2013 je u grupi A zajedno sa Drim timom, Sport timom i Mladosti iz Glamočana.

Turni u čelincu počinje sutra u devet časova...