Kafe Vijasla i Kasindo remizirali, Kafe Domino upisao drugu pobjedu

Kafe Domino

Utakmicama trećeg kola večeras je u Kasindolu nastavljen Memorijalni turnir „Boško Vujadin“.

Treći dan Memorijala otvorio je još jedan derbi u okviru „grupe smrti“ između Kafe Vijasla i Kasindola, a na kraju su ekipe podijelile po bod odigravši 2:2.

Došao je u Kasindo kao pomoć Miroslav Bjelica i odmah u 4. minuti lijepim udarcem pogodio za 1:0. Stefan Arbinja je uzvratio šest minuta kasnije nakon ukradene lopte i pogodio za 1:1, što je bio i rezultat prvog poluvremena. Do novog vođstva Kasindo dolazi u 25. minuti kada Srđan Milošević pogađa za 2:1, ali Đorđe Trifković brzo uzvraća za 2:2, što je bio i konačan rezultat utakmice.

U drugoj utakmici večeri Autoservis Minić je opravdao ulogu favorita protiv Ekonomik M i slavio 4:3. Dobro je mlada ekipa Ekonomik M ušla u meč i golom Stefana Ristivojevića povela 1:0. Ipak, slijedi brz preokret Auto servisa Minić i tri gola za preokret Igora Đorde, Slobodana Eleza i Mladena Perovića. Mladen Drakulu uspjeva da smanji na 3:2, Elez drugim golom vraća na 4:2, a konačnih 4:3 u posljednjim sekundama meča postavlja Mladen Drakul.

Treća utakmica večeri između Željeznice i Studenata nije donijela mnogo neizvjesnosti. Ekipa iz Trnova je napravila 4:0 na početku drugog poluvremena golovima Bratića, Velja, Mišovića i Vasovića, a sve što su Studenti napravili bio je gol Zeljića za 4:1.

Kafe Domino Pale je zakoračio u četvrtfinale i mada nije još uvijek tereotski tamo jako je blizu plasmana u osam najboljih. Oni su u drugom kolu savladali Auto salon SKS. Bili su bolji prvo poluvrijeme, poveli 1:0 golom Đorđa Stupara, ali na kraju ipak Auto salon SKS dolazi do izjednačenja golom Miroslava Damjanovića pred kraj prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu Miloš Galinac dolazi novo vođstvo Paljanima, a onda Stupar poslije odličnog poteza Radovića, koji ga spaja na prazan gol dolazi do svog drugog gola na meču za konačnih 3:1.

KAFE VIJASLA – KASINDO 2:2 (1:1)
Teren OŠ „Jovan Dučić“, Kasindo
Gledalca: 200
Sudije: Nikola Popovac i Matej Golijanin (oba Istočno Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Bjelica 4, 1:1 Arbinja 10, 1:2 Milošević 25, 2:2 Trifković 30
Žuti kartoni: Pavlović (Kafe Vijasla)

KAFE VIJASLA: Zoran Pavlović, Mladen Droca, Đorđe Trifković, Stefan Arbinja, Nikola Bjeloš, Dragan Ikonić, Nemanja Kovačević, Stefan Simanić, Marko Marković

KASINDO: Dejan Sparavalo, Nemanja Vujadin, Boško Vujadin, Vladimir Erić, Zoran Kokot, Srđan Milošević, Bogdan PAndžić, Andrej Rakanović, Nemanja Pušara, Miroslav Bjelica, Miroslav Varagić

AUTO SERVIS MINIĆ – EKONOMIK M 4:3 (3:1)
Gledalaca: 350
Strijelci:  0:1 Ristivojević 3, 1:1 Đorda 12, 2:1 Elez 13, 3:1 Perović 17, 3:2 Drakul 24, 4:2 Elez 28, 4:3 Drakul 40
Žuti kartoni: -

AUTO SERVIS MINIĆ: Miloš Baričanin, Vladan Minić, Vučina Šćepanović, Slobodan Elez, Vedran Radojević, Mladen Perović, Igor Đorda, Stefan Jokić, Danel Blažić

EKONOMIK M: Pavle Crnogorac, Mladen Drakul, Petar Ranitović, Luka Vujadin, Filip Buljević, Nikola Kujača, Vasilije Elez, Nikola Marčetić, Stefan Ristivojević

KMF ŽELJEZNICA – STUDENTI 4:1 (2:0)
Strijelci: 1:0 Bratić 15, 2:0 Mišović 18, 3:0 Veljo 21, 4:0 Vasović 22, 4:1 Zeljić 27

KMF ŽELJEZNICA: Jovan Zimonjić, Danilo Veljo, Vladan Golijanin, Stojan Tepavčević, Željko Vasović, Ognjen Bratić, Boro Mišović, Grigorije Crnjak, Kristijan Krunić, Marko Lizdek

STUDENTI: Aleksa Kalajdžić, Boško Marković, Marko Kilibarda, Stefan Živković, Marijan Topalović, Dalibor Topalović, Marko Romović, Saša ZEljić, Novak Šešlija

AUTO SALON SKS – KAFE DOMINO PALE 1:3 (1:1)