Igman slavio na Grbavici

Denis Ćorić, trener Željezničara

Fudbaleri Željezničara su u pripremnoj utakmici poraženi od Igmana sa 3:1.

Plavi su poveli u 12. minuti. Hiroš je lijepo ubacio za Krpića koji glavom pogađa mrežu gostiju. Igman je poravnao četiri minute poslije, Hebibović je bio strijelac. Željo je u prvom dijelu propustio priliku za vodstvo sa penala, Ćeman je odbranio udarac Hiroša. Prije toga je Mešinović imao dobru šansu, ali je Muftić sjajno odbranio. Na poluvrijeme se otišlo sa 0:0.

Igman je do prednosti došao u 52. minuti, Bešagić je sa distance pogodio naš gol. Desetak minuta poslije Kolić je pogodio stativu Igmanovog gola. U 82. minuti Igman stiže do trećeg gola, nakon kontre strijelac je bio Hrustanović. Dva minuta poslije Mačić iskosa šutira pored gola.

Željezničar: Muftić – Galić, Cavnić, Karamarko, Šabić – Đorić, Al Jaber – Boljević, Vukoja, Hiroš – Krpić.

Željezničar od 52. minute: Abdulahović – Pirić, Drina, Šemdin, Mizić – Kolić (Fočo), Temim – Bešić, Mačić, Laušević – Zubanović.

Radnik : Sloga
GOŠK : Sloboda
Zrinjski : Igman
Sarajevo : Velež
Posušje : Široki Brijeg
Borac : Željezničar