Majevica preokretom savladala OFK Brezik

Majevica u sljedećem kolu kvalifikacija

Majevica iz Lopara je u duelu članova Regionalne lige Republike Srpske grupa "Istok" savladala OFK Brezik u gostima 2:1 poslije preokreta u prvom kolu kvalifikacija za Kup Republike Srpske.

Domaćin je golom Nemanje ZImonića stigao do prednosti u 39. minuti, i to je bio rezultat prvog poluvremena.

Samo što je krenulo drugo poluvrijeme Žikica Božić pogađa za 1:1, da bi potpuni preokret donio Rade Ristić.

Majevica će ove sedmice saznati sa kim će igrati u drugom kolu kvalifikacija za Kup "dr Milan Jelić".

OFK BREZIK - MAJEVICA LOPARE 1:2 (1:0)