Tabanci savladali FK Birač za plasman u drugo pretkolo Kupa Republike Srpske

Tabanci idu dalje/ Arhiva

Tabanci su se poslije pobjede 2:1 protiv Birča plasirali u drugo pretkolo Kupa Republike Srpske u fudbalu.

Iako sa igračem više gotovo čitavu utakmicu jer je kapiten gostiju Milenko Marković već u 13. minuti dobio crveni karton, Tabanci su tek u finišu golom Predraga Đurića uspjeli slaviti pobjedu.

Već u 10. minuti domaći vode, strijelac je bio Dragan Bašić. Nakon crvenog kartona u 13. minuti gosti ostaju sa desetoricom i bez zamjene, ali u 31. minutu dolaze do 1:1, strijelac Petar Mlađenović. Taj rezultat je trajao sve do 80. minute kada pomenuti Đurić donosi pobjedu.

TABANCI - BIRAČ 2:1 (1:1)