Sloga poražena od Krivaje (FOTO)

Rukometaši Sloge su u drugoj pripremnoj utakmici na svom terenu poraženi su od ekipe Krivaje iz Zavidovića rezultatom 26:27. Sloga je u ovom susretu nastupila bez prehlađenog kapitena Dušana Miličevića i povrijeđenog Akija Patašurija.
U prvih 11 minuta igralo se uglavnom gol za gol. A zatim Krivaja pravi seriju 5:0 i prelazi u vođstvo 11:7 (18.minut). Gosti su održavali tri do četiri gola razlike sve do 25.minuta kada Sloga dolazi na minus jedan 12:13. Na odmor Zavidovićani odlaze sa dva gola prednosti 17:15.
U drugom poluvremenu igrale su se znatno čvršće odbrane postignuto je dosta manje golova. U toku je bio 41.minut kada su gosti imali plus pet 23:18. Pet golova su održavali i u 52.minutu semafor je pokazivao rezultat 21:25. Onda Sloga postiže četiri gola u nizu i to su djelo Darija Đenadije i Jovana Jankovića koji sa po dva gola smanjuju rezultat 25:26. Seriju prekida Sedžad Abdurahmanović i odbija nalet Sloge. Do kraja je Sloga pistigla jedan gol za konačnih 26:27.
Najefikasniji kod domaćih bili su Dario Đenadija sa 9 i Hasan Ikanović sa 5 golova. Kod gostiju Sedžad Abdurahmanović i Marin Marić sa pi 6 golova.

SLOGA - KRIVAJA 26:27 (15:17)

Natkriveni stadion sportskih igara. Gledalaca:50. Sudije: Mirko Vujić i Dražen Kuzmić (oba iz Doboja). Sedmerci: Sloga 1(0), Krivaja 6(4). Isključenja: Sloga 12, Krivaja 8 minuta. Diskvalifikacija (treće isključenje): Radomir Stojanović (Sloga) u 60.minutu.
SLOGA: Milutin Bogdanović, Radomir Stojanović 3, Ilija Krajina, Jovan Janković 4, Aleksej Đekić, Vladan Marković 3, Nikola Stjepanović, Dario Đenadija 9, Pavle Đuričić 1, Luka Kulušić, Akaki Patašuri, Aljoša Karać, Đorđe Bosić, Andrej Lazić 1, Hasan Ikanović 5, Božidar Bajović. Trener: Dejan Vasilić
KRIVAJA: Dejan Rikanović, Ali Muhamed Omerović, Nedim Omić, Timur Muhić, Rijad Mahmutović, Malik Delić 3, Amar Demirović, Antonio Radić 3, Slavko Previšić 4, Malik Bajramović, Faris Telalović 4, Marin Marić 6(2), Milenko Rožić 1, Sedžad Abdurahmanović 6(2). Trener: Jasmin Hadžihasić.

Bosna : Leotar
Borac M:TEL : Goražde
Gračanica : Krivaja
Vogošća : Sloga
Maglaj : Izviđač
Višegrad - HED : Sloboda