Pripremna utakmica: Sloga savladala visočku Bosnu

Rukometaši Sloge su odigrali treću kontrolnu utakmicu na svom terenu, savladali su federalnog prvoligaša Bosnu iz Visokog rezultatom 36:30. Ovim su Dovojlije završile pojavljivanje na domaćem terenu u toku priprema sve do četvrtka 29.avgusta i utakmice na rukometnom TV turniru šampiona. Sloga u nedjelju 25.avgusta gostuje u Gračanici.
Sloga je odlično otvorila utakmicu i povela 4:1. Nedugo poslije donaći tim imao je četiri gola viška 6:2. Ali gosti erijom 3:0 prilaze na gol zaostatka 5:6. Sloga dodaje gas i ponovo vraća osjetniju prednost 10:7 (17.minut). Prednost je samo rasla da bi se na odmor otišlo sa sedam golova razlike u korist Sloge 20:13.
U nastavku svi konci igre bili su u rukama izabranika Dejana Vasilića. U 41.minutu Sloga je imala osam golova preimućstva 28:20. Četiri minuta kasnije Dobojlije stižu i do dvocifrene razlike 31:21. Gosti su u posljednjih pet minuta uspjeli ublažiti poraz, srijom od tri uzastpna gola u 59.minutu smanjili su zaostatak 30:35. Na kraju pobjeda Sloge rezultatom 36:30.
Slogu su do pobjede predvodili Jovan Janković sa 9 i Radomir Stojanović sa 8 golova, dok je Vladan Marković postigao 6 golova. Kod gostiju najefikasniji su bili Ahić i Skopljak sa po 6 golova.

SLOGA - BOSNA VISOKO 36:30 (20:13)

Natkriveni stadion sportskih igara. Gledalaca: 50. Sudije: Goran Ilić i Miroslav Tovilović (oba iz Doboja). Sedmerci: Sloga 2(2), Bosna Visoko 7(4). Isključenja: Sloga 6, Bosna Visoko 2 minuta.
SLOGA: Milutin Bogdanović, Radomir Stojanović 8, Ilija Krajina, Jovan Janković 9, Aleksej Đekić, Vladan Marković 6(2), Nikola Stjepanović, Dario Đenadija 3, Pavle Đuričić 1, Luka Kulušić, Dušan Miličević 4, Aljoša Karać 1, Đorđe Bosić, Akaki Patašuri 1, Andrej Lazić, Hasan Ikanović 3, Božidar Bahović. Đorđe Ristić, Đorđe Radojčić. Trener: Dejan Vasilić
BOSNA VISOKO: Žiga, Bjelopoljak 4, Vražalić, Huseljić 3, Šabanović, Bojčić, Kokoruš, Balta 1, Tomanović 2, Užičanin, Ahmetaš 1, Gunić 1, Burić 4, Naziforović, Skopljak 6, Ahić 6(4), Čehajić, Redžo 2. Trener: Skopljak.

Bosna : Leotar
Borac M:TEL : Goražde
Gračanica : Krivaja
Vogošća : Sloga
Maglaj : Izviđač
Višegrad - HED : Sloboda