Sutjeska bolja od Slobode kraj Ćehotine

Sutjeska je upisala i drugu pobjedu na domaćem terenu ove sezone.

U 4. kolu Prve lige Republike Srpske Sutjeska je sa 2:1 savladala Slobodu iz Novog Grada, a do samog kraja je bilo vrlo neizvjesno.

Sutjeska je povela u 13. minuti golom Jovice Dačevića. Asistent je Aleksandar Milović, a sedmici Fočaka pripada najslađi dio posla.

NIje se rezultat mijenjao u nastavku susreta, tresao se i okvir gola, gosti su pogodili prečku preko Jokovića, sve do 89. minute.  Prije toga, Milan Gavrić dobija crveni karton, odnosno drugi žuti u 83. minuti, te Sloboda ostaje sa desetoricom, a prednost igrača više Fočaci koriste u 89. minutu. Opet je asistent Aleksandar Milović nakon što je napravio dar-mar po lijevoj strani, te asistirao za Japanca Taiga Učidu koji pogađa za 2:0.

Sve što su gosti uspjeli bio je gol Nemanje Vejnovića u sudijskoj nadoknadi utakmice.

SUTJESKA - SLOBODA (NG) 2:1 (1:0)