Nova „četvroka“ Laktašana, Drina preplivana

Ognjen Škorić, kapiten Laktašana FOTO: FK Laktaši

Fudbaleri Laktaša su pod rukovodstvom trenera Slobodana Starčevića ostvari i četvrtu pobjedu u isto toliko utakmica, i u svakoj su postigli po četiri pogotka.

Nojnoviji ceh je platila zvornička Drina koja je na Gradskom stadionu kraj čipsare poražena rezultatom 4:0 (2:0). Po dva pogotka postigli su Milan Šikanjić i Srđan Mrzić, prvi u prvom poluvremenu, a drugi u nastavku, tako da su laktašani zabilježili ubjedljiv trijumf i nastavili penjanje na prvenstvenoj tabeli.

Laktaši – Drina (Z)  4:0 (2:0)

Gradski stadion kraj čipsare u Laktašima. Gledalaca: 200. Sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo). Strijeci: 1:0 M. Šikanjić (15), 2:0 M. Šikanjić (42), 3:0 Mrzić (73), 4:0 Mrzić (83). Žuti kartoni: Trivić (Laktaši), Pantić, Ilić (Drina).

LAKTAŠI: Glišić, Milić (od 78. Stijepović), Đ. Milojević, M. Šikanjić, Perović (od 78. Rikardo), Škorić (od 85. I. Šikanjić), Trivić, Turanjanin, Babić, Mrzić (od 85. Prodanović), Dujaković (od 69. S. Milojević).

DRINA (Z): Marković, Janjušević, Jokić, Hadžiavdić (od 85. Živković), Ilić, Stjepanović (od 58. Baždarević), Srećković, Pantić, Milinković (od 71. Alić), Janjić (od 46. Bogdanović), Ćulum.

Željezničar : Famos
Romanija : Slavija
Sloboda (NG) : Zvijezda 09
Kozara : Leotar
Drina HE : Borac
Laktaši : Sutjeska