Proleter čuva domaći teren

Fudbaleri Proletera su u utakmici 5. kola Druge lige Republike Srpske grupa "Istok" savladali Glasinac sa 3:0.

Glasinac je ponovo značajno oslabljen otišao na gostovanje, pa je ponovo opremu morao da zaduži Ognjen Kreštalica, trener ekipe, koji je odigrao kompletan meč.

Proleter nije imao problema, pa već nakon 10 minuta imaju 2:0 na svom kontu poslije pogodaka Pavla Maletića i Stefana Rakića. U nastavku je samo Stefan Rakić drugim golom potvrdio trijumf svoje ekipe.

Ovo je treća domaća pobjeda Proletera, uz to imaju dva poraza na strani. Glasinac je trenutno na omjeru pobjeda, remi i dva poraza.

PROLETER - GLASINAC 3:0 (2:0)