Drina preplavila Ljubić i zakucala ga za dno

Zvorničani slavili zasluženu pobjedu FOTO: FK Drina

U derbiju začelja na Gradskom stadionu u Zvorniku fudbaleri domaće Drine su sa „laganih“ 2:0 pobijedili goste iz Prnjavora, ekipu Ljubića.

Zvorničani su u svakom poluvremenu postigli po jedan pogodak i stigli do tri boda i druge prvenstvene pobede. U 14. minutu kapiten i najiskusniji prvotimac Zvorničana Danijel Ćulum zatresao je mrežu Alekse Stupara, a konačnih 2:0 postavio je mladi Miloš Jokić u 59. minutu.

Drina (Z) – Ljubić    2:0 (1:0)

Gradski stadion u Zvorniku. Gledalaca: 500. Sudija: Milan Kukrika (Trebinje). Strijelci: 1:0 Ćulum (14), 2:0 Jokić (59). Žuti kartoni: Janjić, Janjušević, Ilić, Baždarević, Alić (Drina), Jugović, Vidović, Ostojić (Ljubić).

DRINA (Z): Marković, Janjušević, Jokić, Ilić (od 60. Bogdanović), Mićić, Baždarević (od 77. Vidaković), Stjepanović, Hidić, Milinković (od 72. Alić), Janjić, Ćulum.

LJUBIĆ: A. Stupar, Radaković, Bubić, Milijašević (od 64. M. Vasić), Kopanja (od 81. A. Vasić), A. Žižak, Živković, Jugović (od 64. Mitrović), M. Stupar (od 86. Lukić), Vidović, Ostojić.

Famos 0 : 0 Velež
Drina (Z) 2 : 0 Ljubić
BSK : Sloboda (MG)
Sutjeska 1 : 2 Rudar Prijedor
Borac 0 : 2 Laktaši
Leotar 1 : 0 Drina HE