Siguran trijumf Romanije

Kosorić načeo goste/ Vasilije Marković

Fudbaleri Romanije su na svom stadionu savladali Slobodu iz Novog Grada sa 2:0 u utakmici 10. kola m:tel Prve lige Republike Srpske.

Nastavila je Romanija sa odličnim igrama ove jeseni, te su vezali i šestu uzastopnu utakmicu bez poraza, a na svom stadionu su savladali Slobodu iz Novog Grada, koja ovaj put nije mnogo toga ponudila.

Romanija do vodećeg pogotka stiže u 37. minutu, a strijelac je kapiten Aleksandar Kosorić. Ujedno, to je bio i rezultat prvog poluvremena, a u nastavku meča samo jedan gol. Njega je postigao Džordan Hinestroza u 85. minuti za ovjeru trijumfa svoga tima.

ROMANIJA - SLOBODA (NG) 2:0 (1:0)