Sloga deklasirala ekipu Čelik Juniora

Rukometaši Sloge deklasirali su ekipu Čelik Junior iz Zenice rezultatom 34:20.
U ovoj utakmici za Slogu je debitovao novi igrač Todor Milisavljević. On igra na poziciji srednjeg beka. U redove Sloge stiže iz šampiona Bosne i Hercegovine Izviđača.
Pobjeda domaćih nije dolazila u pitanje samo je se čekalo kojom razlikom će slaviti. Sloga otvara utakmicu vođstvom 3:0. U 13.minutu Sloga je imala plus šest 8:2. Gosti sa dva gola u nizu smanjuju zaostatak 4:8. Domaći uzvraćaju istom mjerom i ponovo odlaze na pest golova viška 10:4. Do kraja se igralo gol za gol i na odmor Sloga odlazi s vođstvom 13:7.
Drugo poluvrijeme Dobojlije otvaraju furiozno. U 38.minutu nakon serije 5:0 tim Dejana Vasilića odlazi na dvocifrenu razliku 19:8. Četiri minuta kasnije na semaforu je bilo plus 14 za domaći tim 23:9. Igrao se 54.minut kada je Sloga ostvarila duplu razliku 28:14. Tu razliku domaći su sačuvali do kraja i trijumfovali 34:20.
Najefikasniji u pobjedničkom taboru bili su Jovan Janković sa 7, te Radomir Stojanović i Vladan Marković sa po 6 golova. Kod gostiju su najefikasniji su bili Danilo Božović i Adin Čosić sa po 4 gola.

SLOGA - ČELIK JUNIOR 34:20 (13:7)

Dvorana: Osnovne škole "Radoje Domanović" u Osječanima. Gledalaca: 50. Sudije: Jakov Pažin i Ivan Pjevac (oba iz Čapljine). Delegat: Goran Sušić (Čapljina). Sedmerci: Sloga 5(3), Čelik Junior 7(2). Isključenja: Sloga 8, Čelik Junior 2 minuta.
SLOGA: Milutin Bogdanović, Đorđe Ristić, Radomir Stojanović 6(3), Ilija Krajina, Jovan Janković 7, Aleksej Đekić, Vladan Marković 6, Nikola Stjepanović, Dario Đenadija 3, Pavle Đuričić, Todor Milisavljević 4, Dušan Miličević 5, Aljoša Karać, Đorđe Bosić 1, Hasan Ikanović 2, Božidar Bajović. Trener: Dejan Vasilić.
ČELIK JUNIOR: Salih Delić 1, Danijel Jurić 1, Jasmin Omerović 1, Danilo Božović 4, Kerim Torlaković, Adin Čosić 4, Amel Džaknić 2, Vuk Lakičević, Jasmin Beganović, Edhem Grabus 2(2), Demir Šabanović 1, Stjepan Baltić, Džan Čeljo, Semir Feka 1, Anes Suljić 3, Toni Međugorac. Trener: Benjamin Čeljo

Leotar 24 : 23 Sloboda
Izviđač 30 : 24 Konjuh
Sloga 34 : 20 Čelik Junior
Krivaja 39 : 34 Višegrad - HED
Goražde 27 : 25 Maglaj
Bosna 33 : 33 Vogošća