Pioniri Famosa savladali Rogatičane

Pioniri Famosa iz Vojkovića su u 5. kolu lige Republike Srpske grupa "Jug" regija "Sarajevsko-romanijska" savladali Mladost iz Rogatice 3:2.

Gosti prvi dolaze do vođstva na otvaranju meča kada pogađa Nikola Okilj. Izjednačuje Damjan Ljuboje i sa tim rezultatom se odlazi na poluvrijeme. Opet na startu drugog poluvremena Mladost dolazi do pogotka, ovaj put je pogodio Vukašin Frganja.

Ipak, kapiten Famosa Damjan Ljuboje pogađa po drugi put za 2:2, a onda u 59. minuti pobjedu mladim Motoristima donosi Matija Šiljegović.

FAMOS - MLADOST 3:2 (1:1)
Stadion "Branislav Lubura"
Gledalaca: 20
Sudija: Dragan Ikonić (Istočno Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Okilj 8, 1:1 Ljuboje 24, 1:2 Frganja 39, 2:2 Ljuboje 56, 3:2 Šiljegović 59
Žuti kartoni; -

FAMOS: Kovačević (od 49. Davidović), Jovović, Simanić, Bošković (od 49. Maunaga), Motika (od 59. Gašović), Vukomanović, Ljuboje, Mehanović, Avram , Šiljegović, Perković (od 52. Andrić)

MLADOST: Janković, Motika, Đokić, Đurić, Veljović (od 36. Babić (od 61. A.Rajak), Frganja (od 61. Ristić), M. Rajak, Rađenović, Ujić (od 61. Simsić), Ljubinac, Okij (od 61. Jakšić)

Romanija : Glasinac
Famos 3 : 2 Mladost (R)
Slavija : Drina HE