Melher: Imamo širinu te mnogo više igrača konkuriše za prvi tim

foto: NS BIH

Petodnevne pripreme futsal A reprezentacije završene su uspješno. Selektor Goran Melher imao je ambiciozan plan koji je uključivao, između ostalog i postepeno uvođenje novih igrača u reprezentativni roster.

„Prije svega zadovoljan sam što nam je Fudbalski savez omogućio ove pripreme u periodu kada nisu službeni termini. To nam mnogo znači jer pokazuje da smo ozbiljno posvećeni da napravimo završni korak ka plasmanu na Evro. Momci su radili odlično, a pojedini otkazi su nam pružili priliku da pozovemo i isprobamo nekoliko novih mladih igrača. Moram priznati da su i više nego opravdali te pozive, i sada imamo širinu te mnogo više igrača konkurira za prvi tim“, kaže Melher.

Hoće li Crvena zvezda proći Pafos.

1
Da
54
76%
2
Ne
16
23%
3
Nemam stav
1
1%

Reprezentativci prvaka „Bubamare“ iz Cazina propustili su ovo okupljanje ali to izbornika ne zabrinjava:

„Imamo dobru saradnju i dogovorili smo se da se posvete pripremama za UEFA turnir Preliminarne runde Lige prvaka. Iskreno im želim da se plasiraju u glavnu rundu a siguran sam da će na utakmice baraža doći spremni, u vrhunskoj formi i raspoloženi za nove pobjede“.


Sledeća vest
VSK ili Drina?
Salines : Željezničar
Rama 5 : 2 Borac
Brod : Bubamara
Akademac : Mostar SG
Sarajevo : Sloga
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Bubamara 8 5 3 0 18
2 Sloga 8 5 1 2 16
3 Rama 9 4 2 3 14
4 Borac 9 4 1 4 13
5 Akademac 8 3 3 2 12
6 Mostar SG 8 3 2 3 11
7 Brod 8 3 1 4 10
8 Željezničar 8 2 2 4 8
9 Sarajevo 8 2 1 5 7
10 Salines 8 2 0 6 6
XS SM MD LG XL XXL