Župa upalila motore

 

 

Fudbaleri Župe započeli pripreme za prolećni deo sezone

Fudbaleri Župe krenuli su sa pripremama za nastavak prvenstva u Područnoj ligi Gradiška, sa jasnom ambicijom da zadrže formu iz jesenjeg dela i ostvare što bolji rezultat i plasman na tabeli.

Nakon uspešno odigranog prvog dela šampionata, koji su završili na vrlo dobrom trećem mestu, u klubu vlada optimizam pred izazove koji slede.

Prvi trening održan je na pomoćnom terenu u Laktašima, gde je stručni štab izvršio prozivku igrača i predstavio plan rada za naredni period. Akcenat će biti na fizičkoj pripremi, uigravanju ekipe i podizanju takmičarske forme kroz seriju prijateljskih utakmica.

Iz kluba poručuju da je dosadašnji plasman rezultat ozbiljnog rada, discipline i dobre atmosfere u ekipi, ali i da nema mesta opuštanju. Konkurencija u ligi je jaka, a svaki bod u nastavku prvenstva biće od velike važnosti u borbi za vrh tabele.

U narednim nedeljama Župu očekuje intenzivan pripremni period, a već je poznato da će 8. februara odigrati prvu kontrolnu utakmicu protiv Sloge iz Srpca.

Klub su napustili: Vukoman Njegomir, Zoran Traljić, Luka Stijaković i Milan Krunić. Novi igrači su: Damjan Đogatić i Marko Mijatović.

 


Laminci 2 : 2 Kozara
Mladi Krajišnik 2 : 2 Borac (M)
Župa 8 : 0 Borac (Š)
Mrčevci 5 : 2 Vilusi
Romanovci 3 : 1 Biseri
Mladost 1 : 3 Sloga DIPO
Obradovac 1 : 4 Omladinac
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Romanovci 26 22 0 4 66
2 Mrčevci 26 15 4 7 49
3 Omladinac 26 13 7 6 46
4 Kozara 26 13 3 10 42
5 Župa 26 13 3 10 42
6 Borac (M) 26 11 7 8 40
7 Biseri 26 10 6 10 36
8 Mladi Krajišnik 26 8 10 8 34
9 Obradovac 26 9 6 11 33
10 Sloga DIPO (-3) 26 10 4 12 31
11 Mladost 26 8 6 12 30
12 Vilusi 26 8 4 14 28
13 Laminci 26 7 5 14 26
14 Borac (Š) 26 1 3 22 6
XS SM MD LG XL XXL