Derbi u Lokanju opravdao očekivanja
Fudbaleri Lokanja savladali su ekipu OFK Trnovica rezultatom 3:2 i izbili na treće mjesto Regionalne lige Grupa "Istok". Odlična fudbalska predstava obe ekipe sa puno lijepih poteza i pet postignutih golova. Domaća ekipa je došla u vođstvo u 30. minutu kada se u gužvi u kaznenom prostoru gostiju najbolje snašao Borisav Pantić. Već u 38. minutu usledilo je izjednačenje, Simić je izveo slobodan udarac, golman domaćih je odbio loptu do Čonjića koji je nesebično asistirao Zdravku Mićiću za 1:1.

Drugo poluvrijeme je proteklo u znaku domaće ekipe koja je propustila par odličnih prilika preko Markovića i Dalibora Mićića. U 75. minutu Nikola Perić ruši Dalibora Mićića u kaznenom prostoru, a siguran izvođač za vođstvo domaćih bio je Đukanović. Svojim drugim pogotkom Đukanović dovodi domaću ekipu u vođstvo od 3:1 u 85. minutu, snalažljivo reagujući na odbijenu loptu golmana gostiju. Do kraja utakmice Dejan Mićić je samo ublažio poraz udarcem sa bijele tačke u 88. minutu.

Lokanj - Trnovica 3:2 (1;1). Strijelci: 1;0 Pantić (30), 1:1 Z. Mićić 38, 2:1 Đukanović (75, penal), 3:1 Đukanović (85), 3:2 D. Mićić (88, penal). Igralište: FK Lokanj, Lokanj. Gledalaca: 250. Sudija: Dalibor Lukić (Bijeljina). Žuti kartoni: Marjanović, Vidić, D.Mićić, Janković (Lokanj)/

LOKANJ: Obrenović, A.Mićić, Vidić, Mar. Đurić, Janković, Vidaković, Pantić, Mir.Đurić (od 57. Đukanović), Ž.Marković, D.Mićić (od 90. M.Marković), Marjanović (od 68. Vuković). Trener: Zoran Đukanović.

TRNOVICA: Đokić, N.Mićić, N.Perić, Marković, B.Simić (od 46. M.Perić), Radovanović, M.Simić, Mitrović (od 13. Z.Mićić), Tanacković (od 77. Filipović), Čonjić, D.Mićić. Trener: Momir Krstić.

Jedinstvo (B) 4 : 0 Bratstvo
Zadrugar 4 : 1 Guber
Šekovići 2 : 0 Jardan
Lokanj 3 : 2 Trnovica
Jedinstvo (R) 5 : 2 Proleter-RJ
Podrinje 1 : 2 Birač