Komšijski derbi na strani Budućnosti!

U okviru druge pripremne utakmice fudbaleri Bisera iz Lišnje poraženi su rezultatom 2-4 od komšijskog rivala Budućnosti. U početku prvog poluvremena zabilježena je prva prilika gostiju iz Galjipovaca kada je Šarčević našao se sam pred golmanom domaćih, ali je to otišlo u korist domaćih sjajno je to intervenisao Halilić! Samo par minuta kasnije u 22. minutu zaspala je odbrana i Budućnosti, loptu je imao Brđanin koji je sa udaljenosti od 20 metara od gola matirao Debeljaka prelijepim pogotkom za 1-0! Turbulencija nije bilo lopta je mirovala na sredini terena sve do 43. minuta kada u velikoj gużvi u 16 metara pobjednik izlazi Modić loptu posprema u mrežu za 1:1.

U drugom poluvremenu se moglo reći da je lopta kružila na sredini terena sve dok Bilanović u 71. minuti nije uposlijo centaršutom samog Brđanina, a taj bio spretniji za 2:1. Samo 10 minuta kasnije ishod meča mjenja trostrukim pogotkom Šarčević prvo iz slobodnog udarca za 2:2 a u 89. minuti loptu šalje lob udarcem za 2:3. Nesmotrenom odbranom Bisera za komačnih 2:4 u sudijskoj nadoknadi!

Crni vrh 3 : 0 Župa
Potkozarje 3 : 0 Biseri
OFK Nožičko 2 : 2 Bratstvo
Budućnost 3 : 0 Crvena zemlja