Podjela bodova Kameruna i Australije

Fudbaleri Australije i Kameruna remizirali su 1:1 u Sankt Petersburgu u 2. kolu Kupa konfederacija. Nakon što su obje selekcije doživjele poraz u prvom susretu, danas su podjelili bodove. U prvih pola sata utakmice nije se ništa značajno događalo, da bi pred kraj poluvremena Kamerun krenuo ofanzivnije. Imali su nekoliko prilika, a do gola su došli u sudijskog nadoknadi preko Andre- Franka Zamba. „Kenguri“ su krenuli u nastavku po izjednačenje i u 60. minutu Mabouka pravi prekršaj, Mažić pokazuje na bijelu tačku, a Miligan donosi izjednačenje svojoj ekipi. Do kraja utakmice treba izdvojiti dvije velike prilike Abubakara, ali je rezultat ostao 1:1. Večeras od 20 časova sastaju se selekcije Njemačke i Čilea.