Mandić zadovoljan uslovima u Zvijezdi
Mladi fudbaler Slavije, nekadašnji kapiten u mlađim kategorijama kluba, Vladan Mandić napustio je ekipu iz Istočnog Sarajeva i fudbalsku sreću će potražiti u Zvijezdi 09.
Mandić je dobio priliku ove sezone u prvom timu, ali je želja za boljom budućnosti ipak presudila te je prihvatio odlične uslove ambicioznog tima iz Etno sela "Stanišić" koji će pokušati napasti Premijer ligu Bosne i Hercegovine.
- Izuzetno sam zadovoljan uslovima koje sam dogovorio sa Zvijezdom. Uprava kluba je jako ozbiljna u svojim namjerama, te imaju plan da se ove sezone bore za ulazak u Premijer ligu Bosne i Hercegovine. Veliki plus mi je i to što ja imam pravo da igram za juniore još jednu sezonu, a ekipa Zvijezde je izborila plasman u Premijer ligu, te ću imati dodatnu priliku za afirmaciju. Slaviji želim puno sreće u narednoj sezoni, to je moj klub i ona zauvijek ostaje u srcu, rekao je za naš portal Vladan Mandić.
Podsjećamo, Vladan Mandić je jesenas boravio i na probi u Slaviji iz Praga.