14.05.2017 Slaviša Vukašinović

Močević presudio Rogatičanima
  Komšijski derbi je u potpunost ispunio očekivanja.U vrlo dobroj fudbalskoj predstavi najrealnije je bilo da se meč završi bez pobednika, ipak nesmotrenost domaćih odbrambenih igrača u sudijskoj nadoknadi omogućila je gostima i da kompletan plen sa rogatičkog stadiona otputuje u Vojkoviće.Igrao se drugi minut zaustavnog vremena kada je  Perović lepo prošao po desnoj strani u kaznenom prostoru Mladosti pronašao Močevića kome nije bilo teško da sa nekoliko metara ubaci loptu u mrežu Rogatičana. Inače igralo se obostrano otvoreno domaći igrači su ozbiljno zapretili u 6. minutu preko Obradovića koji je zamalo bio neprecizan.U 21. minutu Močević je pogodio prečku domaćeg gola a u 30 .minutu Jolović je odbranio šut napadača Famosa Vitkovića.Drugo poluvreme je većim delom pripalo Rogatičanima najbolju priliku da dovede svoj tim u vođstvo imao je Đurović koji je u 47.  minutu pogodio stativu.Idealnu priliku da postigne pogodak Đurović je imao i u 74.minutu ali se najbolji akter ovog meča golman gostiju Remić nije dao iznenaditi ,slično kao i u 82. minutu kada je ponovo čuvar mreže Famosa  nadmudrio Đurovića koji se našao sam pred golom Vojkovićana . MLADOST(R)-FAMOS  0:1 (0:0) Stadion:SRC Rogatica Gledalaca:150 Sudija:Vojislav Vuković(Brčko) 6,5. Strelac:Močević u 90 +2 min. Žuti kartoni:J.Rajak,Đurović,Radović,Ujić (Mladost) Tešanović (Famos) Mladost(R)-Jolović 7,J.Rajka 7,Živković 6,5,B.Obradović 6,5,Đurović 7,Radović 7,Tadić 7,Ćaćić 7,M.Rajak 7,Nerić 6,5(od  75. min.Nikolić-),Ujić 7. Famos:Remić 7,5,Frganja 6,5,Ćeha 7,Blažić 6,5,Koprivica 7,Močević 7,Vitković 7(od 90. min.Lučić-)Pušara 6,5(od 63.  min. Bjelica-)Perović 7,Tešanović 7,Mičić 6,5(od 83. min.Simović-) Igrač utakmice:Dušan Remić(Famos)