05.02.2017 trebinjelive.info

Mnogo su jaki

Trener Partizana Aleksandar Džikić je posle velike pobede nad Crvenom zvezdom u večitom derbiju bio prilično istrošen, i emotivno i fizički. – Mnogo su dobri, mnogo su jaki. Na svakoj poziciji su jaki. Uhvatili smo ih kad su umorni. To ne umanjuje borbu ovih mojih, mada nismo ni mi u najboljem stanju. Čestitke svima, bukvalno svima na terenu  – jedva je govorio Džikić. – Nema to nikakve veze, ima kikseva. To pričam cele godin- završio je trener crno-belih


XS SM MD LG XL XXL