Danska - Crna Gora 0:1 (poluvrijeme)

Kopenhagen - Stadion: „Parken“. Gledalaca: 12.000. Sudija: Alberto Undiano Maljenko (Španija). Strijelci: 0:1 Bećiraj (32). Žuti kartoni: DANSKA: Šmajhel, Ankersen, Kjer, Durmisi, Kristensen, Delani, Eriksen, Fišer, Jorgensen, Poulsen, Hojbjerg. Selektor: Age Heraide. CRNA GORA: Božović, Vukčević, Tomašević, Vešović, Jovetić, Bećiraj, Savić, Kojašević, Šćekić, Simić, Marušić. Selektor: Ljubiša Tumbaković. Fudbalska reprezentacija Crne Gore vodi protiv Danske u Kopenhagenu nakon prvih 45 minuta trećeg kola Grupe E kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji rezultatom 1:0. Izabranici selektora Ljubiše Tumbakovića odigrali su sjajno u prvom dijelu, a jedini pogodak do sada na utakmici postigao je Fatos Bećiraj u 32. minutu poslije odlične asistencije Stevana Jovetića, kada je lobovao Kaspera Šmajhela. Danas je odigrana jedna utakmica iz ove grupe, a Kazahstan i Rumunija su igrali bez golova. Na poluvremenu susreta Poljska - Jermenija takođe nema golova.