29.07.2016 Slaviša Vukašinović

Steaua poslije penal ruleta izbacila Zvezdu
Kadeti dva nekadašnja prvaka Evrope odigrali su izuzetno kvlaitetnu utakmicu u okviru četvrtfinala „Fudbal frendsa -Foča 2016“.Mladi igračim Steaue su za samo dva minuta stekli prednost od 2:0  ali se crveno-beli nisu predavali i uspeli su krajem prvog poluvremena da smanje rezultat, a do izjedanačenja su stigli u 74.minutu. Nakon što je susret završen bez pobednika pristupilo se izvođenju penala gde su spretniji i sretniji bili Rumuni i obezbedili prolazak u polufinale. Crvena Zvezda-Steaua 2:2 (1:2) penalima 3:5 Gradski stadion u Foči. Gledalaca:300. Sudija:Ernis Džemidžić(Goražde) Strelci:0:1 Bači u 27; 0:2 Marinčuta u 29;1:2 Nikolić u 35;2:2 Krstić u 74 min. Strelci iz penala :Rakić,Nikolić,Krstić(Crvena zvezda) Neg,Marinčuta,Obreča,Pal i Tudoš(Steaua) Žuti karton.Guna(Steaua) Crvena Zvezda:Milović,Tomac,Sićević,Puzić,Rakić,Račić,Vukmanović,Nikolić,Krstić,Petrović,Tomašević(od 65. Min Živojinović) Steaua:Lupesku,Bači(od 43 min.Sava)Pal,Gavrila,Jordače,Guna,Tudoš,Oreča,Padineau,Jon(od 48.min Neg)Marinčuta.