02.04.2016 Slaviša Vukašinović

Danilović pogodio za tri boda

Foča: Fudbaleri Sutjeske su konačno prekinuli crnu seriju i stigli do veoma značajne pobede, protiv žilave ekipe Borca. Domaći tim je tokom celog susreta bio bolji , već u prvom delu Sutjeska je napravila nekoliko dobrih prilika, ali golove nisu postigli Rašević u 13, potom Mrgud u 18. i Nikola Danilović u 34. minutu. Trenutak odluke se desio na izmaku prvog dela tačnije u 45. minutu ,bila je to odlična akcija domaćeg tima. Pljevaljčić je ubacio  loptu u kazneni prostor gostiju, na drugoj stativi pronašao najboljeg aktera meča Marka Ivanovića koji je odigrao povratnu loptu za Nikolu  Danilović. On  sa sedam- osam metara pogađa mrežu Borca. I u nastavku utakmice domaći tim je dominirao. Odličnu priliku da poveća prednost propustio je strelac jedinog gola Danilović u 52. minutu , kao i Mojević dva minuta kasnije. Gosti su dobre prilike za izjednačenje imali u 56. i 60. minutu ali je neprecizan bio Arsić. I LIGA RS U FUDBALU SUTJESKA (F)-BORAC (Š)  1:0  (1:0) Strelci: 1:0 N.Danilović u 45. min. Gradski stadion.Gledalaca: 200. Sudija:Damjan Pajić (Bijeljina)  Žuti kartoni: Mrgud,D.Drakul ,N.Danilović, Mojović (Sutjeska), Mujčić (Borac) Sutjeska: Petrović  ,Perović  ,Pljevaljčić  ,Mrgud   ,D.Drakul ,Đoković  ,(od 87. min Đoković) ,A.Ivanović (od 89. min V.Danilović ) ,Mojović ,Rašević  ,Danilović   , M.Ivanović (od 90. min Stojanović-) Borac:Smajić   ,Perić  ,Dujmušić  ,Mujčić   ,Galašević  ,Šuka ,(od 56 .min Šarkanovi. ),Maksimović ,Đurić  (od 81. min Radić) ,Arsić (od 63.min Jaćimović),Mijatović  ,Paležica . Igrač utakmice: Marko Ivanović(Sutjeska)

Leotar : Sloboda
Drina : Laktaši