14.03.2016 dobojski.info

Jovo pogađa

U prvom prolećnom nastupu na Lukama fudbaleri Sloge ostvarili su pobedu ali su pružili igru ispod oče4kivane i tako ostali dužni vernim navijačima. Istina, loši vremenski uslovi i teren natopljen vodom mogu donekle biti opravdanje ali propuštene prilike pred golom gostiju ne mogu biti opravdanje za strelce vodeće ekipe na tabeli. Ipak, Jovo Lukić, prvi strelac lige, veoma lepim golom u 2. minutu susreta uspeo je da razgali srca navijača i obezebedi tri važna boda.
Kako su u jesenjem delu prvenstva u Žeravici Dobojlije bile „okićene“ sa žutim i crvenim kartonima, očekivala se oštra i teška utakmica, ali sudija Antić već na startu je sa nekoliko žutih kartona dao do znanja da neće dozvoliti grubu igru tako da je susret protekao bez incidentnih situacija. SLOGA-JEDINSTVO 1:0 (1:0) Strelac: Jovo Lukić u 2. minutu. Stadion: Luke, Gledalaca 300. Sudija: Dario Antić (Modriča) . Žuti kartoni: Vuković, Gavrić, Ristić, Blagojević, Jupić (Sloga), Ostojić, Ilić, Behara (Jedinstvo). SLOGA: Milkanović , Vuković , Zelenković , (od 85. Aličić), Gavrić , Radovanović , G. Lukić , Ristić , (od 76. Hadžikadunić), J. Lukić , Bećarević, Blagojević , Jupić , (od 69. Janković ). JEDINSTVO: Vasić , Ostojić , Paspalj  (od 74. Milaković ), Ilić , Ećimović , Perić, , Makitan , Huskić , Behara , Savić , (od 64.Lazić ), Sanjicki . Igrač utakmice: Jovo Lukić (Sloga).