03.09.2017 Administrator DC

Zulić presudio Fočacima

Kadeti Olimpika pobjedom su otvorili takmičenje u okviru Omladinske lige BiH grupa Centar A. Vukovi su savladali ekipu Sutjeske iz Foče rezultatom 1:0. Domaći nisu uspjeli realizovati svoje prilike koje su stvorili na samom početku susreta pa se na odmor otišlo pri rezultatu 0:0.  Iako bolji tokom cijelog susreta kadeti Olimpika su do pobjede stigli u drugom dijelu susreta.

Drugi dio donio je sličnu utakmicu, kao i u prvih 40 minuta, a trenutak odluke desio se u 64. minuti kada je Amer Zulić iskoristio priliku i doveo svoj tim u vodstvo. Nakon jednog dobrog napada Olimpika golman gostiju Plemić je odbranio jedan dobar udarac, a na odbijenu loptu odlično je reagovao Amer Zulić  i postigao pogodak.

FK OLIMPIK: Vuk, Paro, Islamović, Zornić, Bilalagić, Zulić Amar, Gušić, Ibrišević, Karavdić, Mahmutović i Demirović.  Trener: Samir Mekić.

SUTJESKA: Plemić, Ćerviz, Davidović, Suljić, Đajić, Čančar, Mojović, Pavlović, Šupić, Vasiljević i Vladičić. Trener: Duško Rašević.