19.08.2018 Administrator DC

Željo ugostio Slobodu 0:1

U Banjaluci se igra poslednja utakmica 2. kola Prve lige Republike Srpske. Željezničar Soport tim je dočekao Slobodu iz Mrkonjić grada.

Željezničar Sport tim - Sloboda MG 0:1

Banjaluka. Stadion Željezničara. Suduja: Bojan Panić (Prijedor).

Željezničar Sport tim: Avdukić, Čolić, Knežević, Bosančić, Marković, Bilal, Gvcozdenović, Jovandić, Babić, Ostojić, Kuzmanović. Na klupi: Ćetković, Kuprešak, Šaula, Vukelja, Ružičić, Teodorović, Kalabvić. Trener: Zoran Ćurguz.

Sloboda MG; Modić, Lazendić, Peno, Perišić, Savanović, Šamara, Crnomarković, Gračanin, Vidović, Vučković, Malinović. Na klupi: Kesić Srndović, Mitrić. Trenber: Željko Vranješ.

Jedan slab šut Bilala iz slobodnog udarca sa 30 metara,a u 28. minuti su gosti inmali dobru priliku. Avdukić je zaustavio njihov pokušaj da stignu do gola.

Gooooooooooooooool. Sloboda vodi sa 0:1 od 33. minute. Duga lopta Perišića, skida glavom Savanović, sam izlazi pred golmana i postiže lijep pogodak sa 10 metara iskosa u drugi ugao.

Još bilježimo u prvom poluvremenu  dobar šut Savanovica iz slobodnog udarca sa 25 metara  pored same stative.

Željezničar Sport Team 0 : 1 Sloboda
Sloga 3 : 1 Slavija
Drina 1 : 1 Alfa Modriča
Sutjeska 2 : 1 Rudar Prijedor
Kozara 1 : 0 Podrinje
Borac 2 : 1 Tekstilac