Tradicionalno - nerješeno

Ni u trećem zvaničnom međusobnom susretu fudbalera Podrinja i Borca na stadionu u Janji nije bilo golova ni pobjednika; kao i u oba okršaja u sezoni 2016-17, 3. septembra 2016. i 26. aprila 2017. godine, mreže su mirovale, pa Borac nakon tri odigrana kola zauzima drugo mjesto na tabeli sa 7 bodova, dva manje od Sloge iz Gornjeg Crnjelova koja je osvojila maksimalan broj bodova, dok je Podrinje trenutno šestoplasirano sa 4 boda.

U narednom kolu izabranici Darka Vojvodića će na Gradskom stadionu ugostiti sastav Rudar Prijedora, koji je takođe rezultatom 0:0 remizirao pred domaćom publikom sa Kozarom iz Gradiške.

PODRINJE – BORAC 0:0

stadion: u Janji, gledalaca: 450, sudija: Jovo Karić (Trebinje), žuti kartoni: Karjašević, Janjić, Hadžić, Rakić (Podrinje), Mojović, Bajić (Borac).

PODRINJE: Avramović, Zarić, Zekić, Guzijan, Došlo (od 74. minuta Rakić), Đokić, Vujić, Hadžić (od 88. minuta Musić), Arnautović, Janjić, Karjašević. Trener: Senad Hadžić.

BORAC: Trkulja (od 46. minuta Savatović), Bajić, Jakupović (od 72. minuta Šikanjić), Radulović, Ćosić, Žeravica, Mojović (od 54. minuta Čudić), Danilović, Burazor, Mazić, Aničić. Trener: Darko Vojvodić.

(borac-sport, foto: FK Podrinje Janja)