Borac lako sa Dobojem

Ekipa Borca danas je lako u svojoj dvorani Borik u Banjaluci porazila tim Doboja. Prvo poluvrijeme bilo je dosta izjednačeno, ali je Borac imao prednost na poluvremenu od tri gola. Bilo je 16:13.

Nastavk je donio još bolje izdanje Borca i na kraju su igračice trenera Bjelice imale plus 10,. Bilo je 35:25. Najefikasnija u Borcu bila je Ćutković sa 12 golova,a Biličar je dala sedam.

Kod tima Doboja bolja od ostalih bila je Gajić sa šest golova. Čak šest rukometapica doalo je po tri gola,

Borac - Doboj 35 -25

Borac: Vukosaljević, Vlajić, Kodžoman, Ćutković, Kočić, Biličar, Novaković, Peričević, Šikić, Nikić, Jotanović, Vrhovac, Marinković, Malešević, Trubajić. Treneri: Bijelica.

Doboj: Nikić, Marković, Vujić, Kopić, Garić, Petrović, Grabović, Radulović, Mišelin, Gajić, Jurkas, Ignjić, Petrović. Trener: Madžarević.