30.09.2023 11:17 S. Papaz

Lagan trijumf predpionira Slavije za ostanak na prvom mjestu

Predpioniri Slavije su jutrus u 3. kolu Lige Kantona Sarajevo grupa "A" savladali Fudbalsku akademiju Akademika iz Sarajeva 4:0.  Nisu izabranici Bojana Kuljanina imali većih problema u ovom susretu, već u prvom poluvremenu imali su tri gola prednosti i na kraju samo ovjerili pobjedu. Lazar Draškić je ponovo bio strijelac u 18. minuti za vodstvo, nastavili su Kristijan Pandurević i Dušan...

15.09.2020 10:55 Administrator DC

Stižu lige predpionira

Na našem sajtu od danas ćete moći da pratite i takmičenje predpionira u Kantonu Sarajevo. Tabele i rezultati odigranih utakmica biće na sajtu tokom dana...Za sada imamo grupu A. Ukoliko želite te utakmice tekstualno prenositi potrebno je da se registrujete na našem sajtu, a nakon toga i na našoj aplikaciji ...   Sportlive DC - Apps on Google Play...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.