4.set
26 : 24

Dervenćanke krenule pobjedom

24.09.2017 Slobodan Živanić

Odbojakšice Dervente u okviru prvog kola Prve lige Republike Srpske, dočekale su povratnika u ligu ekipu Gradiške, te upisale pobjedu.

Prvi set pripao je gostima iz Gradiške, da bi nakon toga Dervenćanke uspjele da se vrate i izjednače na 1:1. I treći set igračice Vlade Kovačevića osvajaju i imaju vodstvo od 2:1. Derventske odbojkašice ni u četvrtom setu nisu protivniku dale puno prostora, te dolaze do pobjede od 3:1.

U narednom kolu Derventa gostuje Radniku iz Bijeljine, koji je prethodne sezone ispao iz Premijer lige BiH.

Kup RS

U nedjelju (23.9.) od 13:30 časova igraju Kup RS u Derventi, protiv premijerligaša Voleja iz Banja Luke.

Derventa - Gradiška /Foto:Radio Drventa