XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
160 utakmica za dan Subota, 12 Oktobar 2019


Fudbal

12.10
15:00
Kozara
Modriča Alfa
2
1
12.10.2019 15:00 2 : 1
12.10
15:00
Slavija
Podrinje
0
0
12.10.2019 15:00 0 : 0
12.10
15:00
Jedinstvo
Rudar Prijedor
0
0
12.10.2019 15:00 0 : 0
12.10
15:00
Željezničar Sport Team
Krupa
1
3
12.10.2019 15:00 1 : 3
12.10
15:00
Sloboda (MG)
Sloga (S)
3
2
12.10.2019 15:00 3 : 2
12.10
15:00
Sloboda (NG)
Mladost
1
3
12.10.2019 15:00 1 : 3
12.10
15:00
Sloga (D)
Jedinstvo
0
1
12.10.2019 15:00 0 : 1
12.10
15:00
Ljubić
LaktaŔi
2
1
12.10.2019 15:00 2 : 1
12.10
15:00
Borac (KD)
Proleter
3
0
12.10.2019 15:00 3 : 0
12.10
15:00
Drina HE
Glasinac 2011
1
4
12.10.2019 15:00 1 : 4
12.10
15:00
Leotar
Famos
3
0
12.10.2019 15:00 3 : 0
12.10
15:00
Mladost
Lijevče
2
1
12.10.2019 15:00 2 : 1
12.10
15:30
Rudo
OFK Podgrab
3
0
12.10.2019 15:30 3 : 0
12.10
15:30
Omladinac
Laminci
1
0
12.10.2019 15:30 1 : 0
12.10
15:00
Obarska
Jedinstvo
4
0
12.10.2019 15:00 4 : 0
12.10
15:00
Borac
Jardan
5
0
12.10.2019 15:00 5 : 0
12.10
15:00
7. Republika
Knežopoljac
3
0
12.10.2019 15:00 3 : 0
12.10
15:30
Gorica
Kovačići 08
1
1
12.10.2019 15:30 1 : 1
12.10
15:30
Modran
Sloga
3
0
12.10.2019 15:30 3 : 0
12.10
15:00
Iskra
KrajiŔnik
1
2
12.10.2019 15:00 1 : 2
12.10
15:00
Grude
Branitelj
3
0
12.10.2019 15:00 3 : 0
12.10
15:30
Bajer 99
Bratstvo
5
0
12.10.2019 15:30 5 : 0
12.10
15:00
Sloga (P)
Mladost (D)
2
0
12.10.2019 15:00 2 : 0
12.10
15:00
Ingram
Mladost (GŽ)
1
0
12.10.2019 15:00 1 : 0
12.10
15:00
Jedinstvo
Polet
2
1
12.10.2019 15:00 2 : 1
12.10
16:00
Mladost
Saobraćajac
2
2
12.10.2019 16:00 2 : 2
12.10
15:00
Mladost
Proleter
3
2
12.10.2019 15:00 3 : 2
12.10
15:00
Grivice
Srnica
2
1
12.10.2019 15:00 2 : 1
12.10
15:00
Zelinja 76
Posavina
0
0
12.10.2019 15:00 0 : 0
12.10
15:30
Memići
Gornje Dubrave
3
0
12.10.2019 15:30 3 : 0
12.10
15:30
Sapna
Mladost
2
1
12.10.2019 15:30 2 : 1
12.10
16:00
Sarajevo
Å iroki Brijeg
3
1
12.10.2019 16:00 3 : 1
12.10
15:00
Rudar Prijedor
Željezničar
0
0
12.10.2019 15:00 0 : 0
12.10
15:00
Sloboda
Travnik
2
1
12.10.2019 15:00 2 : 1
12.10
18:00
Velež
Olimpik
0
1
12.10.2019 18:00 0 : 1
12.10
14:00
Podgrmeč
Krajina
2
2
12.10.2019 14:00 2 : 2
12.10
10:00
Metalleghe BSI
Kozara
0
1
12.10.2019 10:00 0 : 1
12.10
12:00
Ilićka 01
Proleter
8
0
12.10.2019 12:00 8 : 0
12.10
12:30
IlijaÅ”
Radnik
0
1
12.10.2019 12:30 0 : 1
12.10
15:00
Olimpik
Sarajevo
1
6
12.10.2019 15:00 1 : 6
12.10
12:30
Rudar
Goražde
2
2
12.10.2019 12:30 2 : 2
12.10
13:30
Sutjeska
Bosna
1
2
12.10.2019 13:30 1 : 2
12.10
12:30
Famos
UNIS
1
2
12.10.2019 12:30 1 : 2
12.10
12:30
Novi Travnik
Žepče
1
1
12.10.2019 12:30 1 : 1
12.10
12:30
FK Vitez
TOÅ K
2
4
12.10.2019 12:30 2 : 4
12.10
12:30
Borac
NK Vitez
2
6
12.10.2019 12:30 2 : 6
12.10
12:30
Čelik
Vis Simm Bau
0
0
12.10.2019 12:30 0 : 0
12.10
12:30
Krivaja
Kiseljak
0
3
12.10.2019 12:30 0 : 3
12.10
12:30
Radnik
Iskra
5
0
12.10.2019 12:30 5 : 0
12.10
12:30
Brotnjo
PosuŔje
0
7
12.10.2019 12:30 0 : 7
12.10
12:30
Čapljina
Troglav 1918
5
0
12.10.2019 12:30 5 : 0
12.10
16:00
Å iroki Brijeg
Radnik
0
1
12.10.2019 16:00 0 : 1
12.10
15:00
Željezničar
Zrinjski
1
2
12.10.2019 15:00 1 : 2
12.10
14:00
Zvijezda 09
Mladost
2
0
12.10.2019 14:00 2 : 0
12.10
16:00
Tuzla City
Borac
4
0
12.10.2019 16:00 4 : 0
12.10
12:00
Podgrmeč
Krajina
1
1
12.10.2019 12:00 1 : 1
12.10
10:00
Metalleghe BSI
Kozara
0
1
12.10.2019 10:00 0 : 1
12.10
11:00
Krupa
Željezničar Sport Team
2
0
12.10.2019 11:00 2 : 0
12.10
10:00
Ilićka 01
Proleter
1
3
12.10.2019 10:00 1 : 3
12.10
10:00
IlijaÅ”
Radnik
2
2
12.10.2019 10:00 2 : 2
12.10
13:00
Olimpik
Sarajevo
1
2
12.10.2019 13:00 1 : 2
12.10
10:00
Rudar
Goražde
3
1
12.10.2019 10:00 3 : 1
12.10
11:00
Sutjeska
Bosna
2
3
12.10.2019 11:00 2 : 3
12.10
10:00
Famos
UNIS
4
2
12.10.2019 10:00 4 : 2
12.10
10:00
Novi Travnik
Žepče
3
0
12.10.2019 10:00 3 : 0
12.10
10:00
FK Vitez
TOÅ K
2
9
12.10.2019 10:00 2 : 9
12.10
10:00
Borac
NK Vitez
6
2
12.10.2019 10:00 6 : 2
12.10
10:00
Krivaja
Kiseljak
5
2
12.10.2019 10:00 5 : 2
12.10
10:00
Radnik
Iskra
1
5
12.10.2019 10:00 1 : 5
12.10
10:00
Brotnjo
PosuŔje
0
2
12.10.2019 10:00 0 : 2
12.10
10:00
Čapljina
Troglav 1918
5
0
12.10.2019 10:00 5 : 0
12.10
11:30
Jedinstvo
FSA Prijedor
3
8
12.10.2019 11:30 3 : 8
12.10
11:30
Dubrave
Ljubić
1
0
12.10.2019 11:30 1 : 0
12.10
14:00
Å iroki Brijeg
Radnik
4
0
12.10.2019 14:00 4 : 0
12.10
13:00
Željezničar
Zrinjski
1
4
12.10.2019 13:00 1 : 4
12.10
12:00
Zvijezda 09
Mladost
1
4
12.10.2019 12:00 1 : 4
12.10
14:00
Tuzla City
Borac
0
3
12.10.2019 14:00 0 : 3
12.10
10:00
Tekstilac
Krupa
1
2
12.10.2019 10:00 1 : 2
12.10
10:00
Željezničar
Borac
1
2
12.10.2019 10:00 1 : 2
12.10
10:00
Rudar Prijedor
Polet 1926
2
5
12.10.2019 10:00 2 : 5
12.10
10:00
Rudar 1925
Radnik
3
1
12.10.2019 10:00 3 : 1
12.10
10:00
Podrinje
Borac
1
0
12.10.2019 10:00 1 : 0
12.10
10:00
Drina
Sloboda
1
0
12.10.2019 10:00 1 : 0
12.10
10:00
Rudo
Slavija
1
5
12.10.2019 10:00 1 : 5
12.10
10:00
Mladost
Drina HE
0
9
12.10.2019 10:00 0 : 9
12.10
11:00
Hercegovac
Velež
5
0
12.10.2019 11:00 5 : 0
12.10
10:00
Jedinstvo
FSA Prijedor
0
1
12.10.2019 10:00 0 : 1
12.10
10:00
Dubrave
Ljubić
0
10
12.10.2019 10:00 0 : 10
12.10
11:30
Sloga
Troglav 1918
2
8
12.10.2019 11:30 2 : 8
12.10
11:30
PosuŔje
Å iroki Brijeg
1
3
12.10.2019 11:30 1 : 3
12.10
11:30
Tomislav
LjubuŔki
2
0
12.10.2019 11:30 2 : 0
12.10
11:30
KameŔnica
Drinovci
3
0
12.10.2019 11:30 3 : 0
12.10
11:30
Å ujica
Å ator
2
0
12.10.2019 11:30 2 : 0
12.10
10:00
Sloga
Troglav 1918
3
6
12.10.2019 10:00 3 : 6
12.10
10:00
PosuŔje
Å iroki Brijeg
0
1
12.10.2019 10:00 0 : 1
12.10
10:00
Tomislav
LjubuŔki
6
0
12.10.2019 10:00 6 : 0
12.10
10:00
KameŔnica
Drinovci
2
0
12.10.2019 10:00 2 : 0
12.10
10:00
Å ujica
Å ator
2
3
12.10.2019 10:00 2 : 3
12.10
11:30
Tekstilac Kort
Radnik Urije
0
1
12.10.2019 11:30 0 : 1
12.10
11:30
Željezničar
Borac
0
8
12.10.2019 11:30 0 : 8
12.10
11:30
Rudar Prijedor
Polet 1926
1
1
12.10.2019 11:30 1 : 1
12.10
10:00
Hercegovac
Velež
1
1
12.10.2019 10:00 1 : 1
12.10
15:00
MaŔinac Trejs PZP
Sloga
1
0
12.10.2019 15:00 1 : 0
12.10
15:00
Požarevac
Vojvodina
1
10
12.10.2019 15:00 1 : 10
12.10
11:00
Obilić
Mladost 2015
4
1
12.10.2019 11:00 4 : 1
12.10
14:00
Radnik Bumerang
Lokomotiva
1
6
12.10.2019 14:00 1 : 6
12.10
13:00
Rosa Brandis
Željezničar 2011
4
1
12.10.2019 13:00 4 : 1
12.10
13:00
Fortuna
Mladost
8
1
12.10.2019 13:00 8 : 1
12.10
14:00
Respekt
Troglav 1918
0
14
12.10.2019 14:00 0 : 14
12.10
15:00
Čelik
Libero
0
2
12.10.2019 15:00 0 : 2
12.10
15:00
Alfa Modriča
Iskra
0
17
12.10.2019 15:00 0 : 17
12.10
15:00
Drina
Å iroki Brijeg
1
0
12.10.2019 15:00 1 : 0
12.10
14:00
Emina
SFK 2000
0
6
12.10.2019 14:00 0 : 6

KoŔarka

12.10
18:00
Koper Primorska
Partizan NIS
68
56
12.10.2019 18:00 68 : 56
12.10
20:00
Mornar
Igokea
92
78
12.10.2019 20:00 92 : 78
12.10
16:30
Zrinjski
Å iroki
83
98
12.10.2019 16:30 83 : 98
12.10
19:00
Leotar
Spars
74
65
12.10.2019 19:00 74 : 65

Odbojka

12.10
14:00
Bosna
Jedinstvo
0
3
12.10.2019 14:00 0 : 3
12.10
16:00
Galeb
Bihać
1
3
12.10.2019 16:00 1 : 3
12.10
19:00
Bosna
Napredak
3
0
12.10.2019 19:00 3 : 0
12.10
17:30
Block Out
Mladost
2
3
12.10.2019 17:30 2 : 3
12.10
16:30
Ilidža
Breza 1934
2
3
12.10.2019 16:30 2 : 3
12.10
16:00
Kula Gradačac
Gacko
2
3
12.10.2019 16:00 2 : 3
12.10
16:00
Smeč
Inova
2
3
12.10.2019 16:00 2 : 3
12.10
14:00
Mostar
Sloboda
3
2
12.10.2019 14:00 3 : 2
12.10
18:00
Modriča
Drina
3
1
12.10.2019 18:00 3 : 1
12.10
18:00
Hercegovac
Jahorina
0
3
12.10.2019 18:00 0 : 3
12.10
16:30
Derventa
GradiŔka
3
2
12.10.2019 16:30 3 : 2
12.10
13:30
LaktaŔi
Kozara
2
3
12.10.2019 13:30 2 : 3
12.10
16:00
Bratunac
Rudo
3
0
12.10.2019 16:00 3 : 0
12.10
12:00
Velež
OOK Leotar
3
0
12.10.2019 12:00 3 : 0
12.10
14:00
ŽOK Leotar 2
Stakorina
3
1
12.10.2019 14:00 3 : 1
12.10
18:00
Čelik-R
Gračanica Fortex
3
1
12.10.2019 18:00 3 : 1
12.10
16:00
Kakanj
Napredak
3
1
12.10.2019 16:00 3 : 1
12.10
14:00
Igman
Smeč
3
0
12.10.2019 14:00 3 : 0
12.10
16:00
AlipaŔino Polje
IlijaÅ”
1
3
12.10.2019 16:00 1 : 3
12.10
17:00
Breza 1934
Turbina
3
0
12.10.2019 17:00 3 : 0

Rukomet

12.10
19:00
Sloboda
Drina
31
24
12.10.2019 19:00 31 : 24
12.10
19:00
Izviđač CO
Goražde
31
26
12.10.2019 19:00 31 : 26
12.10
20:00
Sloga (GV-U)
Gračanica
27
24
12.10.2019 20:00 27 : 24
12.10
20:00
Bosna Vispak
Konjuh
34
26
12.10.2019 20:00 34 : 26
12.10
18:00
Lokomotiva
Iskra
32
31
12.10.2019 18:00 32 : 31
12.10
14:00
Jedinstvo 2015
Kotor VaroÅ”
38
33
12.10.2019 14:00 38 : 33
12.10
20:00
Kozara Mlijekoprodukt
Kozara
29
31
12.10.2019 20:00 29 : 31
12.10
18:00
Prijedor 2
Sloga 2
33
33
12.10.2019 18:00 33 : 33
12.10
18:30
Borac m:tel 2
Kaluđer
24
25
12.10.2019 18:30 24 : 25
12.10
20:00
Krajina
Čelik Junior
28
28
12.10.2019 20:00 28 : 28
12.10
14:00
VogoŔča PH 2
BrijeŔće
24
30
12.10.2019 14:00 24 : 30
12.10
18:00
Međugorje
Radnički
26
32
12.10.2019 18:00 26 : 32
12.10
15:00
Donji Vakuf
Bosna
24
26
12.10.2019 15:00 24 : 26
12.10
19:00
Zrinjski
Jedinstvo (B)
33
39
12.10.2019 19:00 33 : 39
12.10
20:15
Hadžići
Grude
29
30
12.10.2019 20:15 29 : 30
12.10
16:30
Leotar
Knežopoljka
23
36
12.10.2019 16:30 23 : 36
12.10
14:30
Borac 2
Radnik
28
15
12.10.2019 14:30 28 : 15
12.10
12:00
Krajina
Goražde 2
44
11
12.10.2019 12:00 44 : 11
12.10
17:30
Lokomotiva
Hrasnica
28
34
12.10.2019 17:30 28 : 34
12.10
12:00
Bihać
Turbina
20
34
12.10.2019 12:00 20 : 34

Vaterpolo

12.10
19:30
Valis
Banja Luka
26
4
12.10.2019 19:30 26 : 4
12.10
21:00
TENT
Proleter
4
5
12.10.2019 21:00 4 : 5
12.10
20:00
Rasina
Palilula
10
8
12.10.2019 20:00 10 : 8