0 : 3

Krupa lako sa Goricom

11.10.2017 Administrator DC

Fudbaleri Krupe plasirali su se u 1/4 finala Kupa RS, nakon pobjede protiv FK Gorica (Å ipovo), rezultatom 3:0

Krupa je doÅ”la do vodstva u 18. minuti strijelac je bio Stojan Maksimović. Drugi gol za Krupu postigao je Lazar Marjanović u 20. minuti.Ā  Krupa povećava vodstvo na 0:3 nakon pogtka Stefana Barića u 35. minuti, do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mijenjao.

U drugom poluvremenu nije bilo golova, pa je rezultat do kraja utakmice ostao isti FK Gorica (Å ipovo) 0 ā€“ 3 FK Krupa.

Gorica ā€“ Krupa 0:3 (0:3)

IgraliÅ”te Gorice u Å ipovu. Gledalaca: 400. Sudija: Milan Docić (Banjaluka) . Strelci: Maksimović u 17, Marjanović u 20. i Barić u 35. minutu. Žuti kartoni:

GORICA: Ilić , Jović Ā (od 58. Å umar ), Cumbo Ā (od 63. Kvrgić ), Mitrić , Kljaić , Perković , Gajanović , MeÅ”ić Ā (od 76. Marić ), Malinović , Ćurko , Peno .

KRUPA: Fejzić , Maksimović , Makitan , Milutinović Ā (od 51. Dujaković ), Palić , Vidović , Dabić , Savić , Ilić , Barić Ā (od 51. Å amara ), Marjanović (od 61. Milanović ).

Igrač utakmice: Stojan Maksimović (Krupa).