Večeras se na Mundijalu susreću Portugal i Španija. Ovo je praktično derbi prvog kola kompletnog šampionata.

Španija: De Hea, Džerard Pike, Naćo, Serhio Ramos, Đordi Alba, Serhio Buskets, Andreas Iniesta, Koke, Isko, Diego Košta, David Silva

Portugalija: Rui Patrisio, Pepe, Rafael, Fonte, Sedrik, Mutinjo, Bernardo, Vilijam, Fernandez, Kristijano Ronaldo, Guedes

Počela utakmica i penal za Portugal u 3. minuti.

Gooooooooooooooool. Kristijano Ronaldo precizan. Portugal vodi sa 1:0.

Španci uzvratili preko Silve,ali nema gola. igra se 11. minut. Žuti karton dobio Serhio Buskets.Španci imaju terensku inicijativu,ali nema prilika.Dobra prilika za Silvu, lopta je u korneru.Kontranapad Portugala,ali se speteljao Gedeš.

Golllllllllllll. 1:1. Dijego Kosta poravano na 1:1. Španci pogodili i prečku nakon udarca Iska.

Igra se 25.minut susreta. Inijeat nije pogodio. Španija trenutno bolja i aktivnija.

Gooooooooooooool. Ronaldo pogodio za 2:1. Velika greška golmana Španije.

Gollllllllllllllllll2:2. Poravnao Dijego Kosta.

Gollllllllllllllllll. Španija došla do preokreta. Pogodio Načo. Portugal - Španija 2:3.

Gooooooooooooool.Portugal preko Ronalda iz slobodnog udarca poravnao na 3:3.