2 : 2
2 : 2

Novi bod Zvijezde 09

05.08.2018 Administrator DC

GOŠK i Zvijezda 09 podijelili su bodove u susretu trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Odlična utakmica na stadionu Perica Pero Pavlović okončana je rezultatom 2:2, a sva četiri pogotka viđena su u prvom dijelu susreta.

Prvi do vođstva stigli su gosti koji su u 18. minuti preko Asentića pogodili, a samo minut kasnije Ramić je poravnao rezultat na 1:1. Zvijezda 09 je nastavila sa dobrom igrom i u 36. minuti susreta ponovo stigla do vodstva, da bi minut pred kraj prvog dijela Raguž poravnao na 2:2. Drugi dio susreta nije ponudio mnogo prisutnim gledaocima, pa je meč okončan rezultatom 2:2.

Gošk – Zvijezda 09 2:2 (2:2)

Gabela. Stadion: Perica Pero Pavlović. Sudija: Ermin Sivac ( Zenica).Strelci:  0:1 Asentić 18, 1.1 Ramić 19, 1:2 Amer Osmanagić 36, 2:2 Raguž 44.

Gošk: Kozić, Čolić, Hasanhodžić, Ereiz, Kulović, Đajić, Raguž, Ramić, Vego, Hajdarević, Hasanović. Na klupi: Brkić, Vidmar, Karamakro, Aletić, Anković, Grvala. Zolj. Trener: Feđa Duduić.

Zvijezda 09: Erić, Krajišnik, Husić, Huseinbašić, Tojčić, Asentić, Filipović, Osmanagić, Vojinović, Škahić, Babić. Na klupi: Predragović, Vejnović, Omanović, Čulum, Zekanović, Parmaković, Dejanović. Trener. Milan Đuričić.