Meč je završen. Kako nije bilo golova ide se na šutiranje penala.
Ostalo
Nema golova. Sve se bliže penalima.
87'
Šut na gol
Gosti iz Banja Luke su imali slobodan udarac sa nekih 20 metara. Odlično je izveden, čuvar mreže Ljubića vadi lptu ispod prečke.
65'
Šut na gol
Pritisak tima iz Banja Luke. Marković je tukao,a golman još jednom odbranio.
63'
Šut na gol
Ćosić je bio u dobroj poziciji, ali je tukao pored gola.
62'
Šut na gol
Čavić je dobro tukao glavom, ali je golman Ljubića bio na prvoj poziciji.
50'
Šut na gol
Novi dobar napada Borca. Bojan Marković je pokušao doći do gola, ali je čuvar mereže domaćih još jednom bio dobar.
50'
Ostalo
Nastavljen meč u Prnjavoru.
46'
Igrači su otišli na odmor. Nema golova.
45'
Šut na gol
Prvi udarac na gol uputio je Segić,ali je golman Borca lako zaustavio loptu.
29'
Ostalo
Nema i dalje golova u Prnjavoru.
25'
Postava
Igra se za sada na sredini terena. Bez pravih prilika i na jednoj i drugoj strani.
15'
Ostalo
Počeo meč u Prnjavoru između domaćeg Ljubića i Borca iz Banja Luke. Trener Jagodić izveo jedan kombinovani tim.
2'
Protokol
Glavni sudija: Drinić Velimir Delegat utakmice: Vujat Zoran Prvi pomoćni sudija: Maksimović Marko Drugi pomoćni sudija: Maksimović Davor
0'
Postava
Postava: Vanja Knežević, Boris Žižak , Boris Jagodić, Danko Segić, Stefan Grahovac , Milovan Novaković, Miloš Todorić, Andrej Bosnić, Filip Svjetlanović, Vladanko Komlenović, Miloš Drača ,. Na klupi:Dean Vuković, Nikola Vajukić, Jovan Milanović, Srđan Mrzić, Duško Subić, Dragan Jugović, Mihajlo Amidžić
0'
Postava
Postava: Luka Damjanović, Aleksandar Radulović , Ivan Crnov , Bojan Marković , Đorđe Ćosić , Dino Kalesić, Amar Cerić, Aleksandar Vojnović, Oliveira Kruz, David Čavić,, Miloš Borovčanin. Na klupi: Đorđe Vojvodić, Filip Račić, Luka Bobić, Marko Brtan , Aleksandar Subić, Amar Tahrić.
0'

Borac ispao iz Kupa

08.09.2020 Administrator DC

Ljubić - Borac

Igrači prnjavorskog Ljubića napravili su iznenađenje u Kupu Republike Srpske. Oni su danas nakon boljeg izvođenja penala izbacili Borac iz Banja Luke. Bilo je 3:1 za domaćina.

Sama utakmica je bila tvrda, čvrsta. Gosti su bili bliži pobjedi, ali nisu realizovali svoje prilike.