Krupa ide dalje

Fudbaleri Krupe ostvarili su plasman u 1/8 finala Kupa Republike Srpske, pošto su danas kao gosti bili bolji u Srpcu od Sloge 5:2. Prvi do gola došli su domaći u 6. minuti golom Kopanje. To nije obeshrabrilo izabranike trenera Marića koji terensku nadmoć krunišu u 21. minuti kada je loptu u sopstvenu mrežu skrenuo Maletić. Do kraja prvog poluvremena gosti postižu još tri pogotka, u 23. i 27. minuti u strijelce se upisao Aćimović dok je Karišik bio precizan u 29. minuti.

U drugom poluvremenu po jedan gol na obe strane, prvo je pogodio Nikolić Stefan u 58. da bi konačan rezultat 2:5 postavio igrač Sloge Pantelić u 82. minuti utakmice.

Sloga -Krupa 2:5 (1:4)

FK Sloga: Grahovac (od 46. Smiljanić), Vasić, Zukanović, Malbašić, Rakić, Kopanja (od 57. Pantelić), Grbić (od 70. Grgec), Milošević (od46. Urgen), Nježić, Milojević (od 70. Zelenac), Maletić.

FK Krupa: Abdulahović, Karišik (od 54. Makitan), Dujaković (od 46. Modić), Krmar, Palić, Bilal (od 64. Pavlović), Filipović, Maksimović, Aaćimović (od 46. S.Nikolić), Andrejić (od 46. Mandić), L.Nikolić.