1 : 1

Remi u Bogutovu selu

20.09.2021 Ljubomir Ljubomir

Utakmicu bez pobjednika odigrali su u Bogutovu selo domaća Mladost I gosti iz Donjeg Crnjelova. Tim Mladosti je došao do gola u 7. Minuti preko Radeta Milovanovića, a na 1:1 je poravnao Duško Stajić 50 minuta kasnije.

Zadrugar se sada nalazi na poziciji četiri sa 12 bodova, a Mladost je sedma sa dva poena manje.

Mladost (BS) – Zadrugar 1:1 (1:0)

Pero Mićanović. Gledalaca: 100. Sudija: Đorđe Manojlović (Bijeljina). Strijelci: Rade Milovanović 7', [FK Mladost (Bogutovo Selo)]; Duško Stajić 57', [FK Zadrugar (Donje Crnjelovo)]. Žuti kartoni: Goran Simikić 38', Mihajlo Stević 75', Zoran Jeftić 90', [FK Mladost (Bogutovo Selo)]; Duško Stajić 43', Aleksandar Mitrović 65', Zdravko Vićić 75', Zoran Simić 80', Svevlad Jovanović 90', [FK Zadrugar (Donje Crnjelovo)];

Mladost (BS): : Nemanja Maksimović (G) , Rade Milovanović , Miroslav Lazarević (K) , Zoran Jeftić , Goran Simikić , Marko Nešković (od 67' zamijenjen sa Slaviša Stanojević), Milan Jevtić , Branislav Njegovanović , Mile Purić (od 67' zamijenjen sa Mihajlo Stević), Branislav Cvijić , Milan Vasić

Zadrugar: Perica Novaković (G) , Zdravko Vićić (od 90' zamijenjen sa Goran Petrović), Slaviša Jokić , Jovica Klasanović (K) , Svevlad Jovanović , Aleksandar Mitrović , Duško Stajić , Vladan Marić (od 46' zamijenjen sa Aleksandar Jovanović), Radoslav Novaković , Stefan Iljić , Vlado Marković

Regionalne lige Regionalne lige Regionalna liga RS – Istok Mladost (BS) Zadrugar