XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 346 utakmica za dan
Nedelja, 19 Septembar 2021


Fudbal

Ukrina
Čečava
1 : 3
Progres
Kneževo
19.09.2021 16:00
Ukrina
1 : 3
Progres
Brdo
Hambarine
1 : 1
Gorica
Šipovo
19.09.2021 16:00
Brdo
1 : 1
Gorica
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 0
Sloga (T)
Trn
19.09.2021 16:00
Sloboda
2 : 0
Sloga (T)
Dubrave
Dubrave
1 : 1
BSK
Banja Luka
19.09.2021 16:00
Dubrave
1 : 1
BSK
Jedinstvo (Br)
Brodac
4 : 1
Romanija
Pale
19.09.2021 16:00
Jedinstvo (Br)
4 : 1
Romanija
Velež
Nevesinje
2 : 1
Glasinac 1936
Sokolac
19.09.2021 16:00
Velež
2 : 1
Glasinac 1936
Milići
Milići
1 : 2
Drina HE
Višegrad
19.09.2021 16:00
Milići
1 : 2
Drina HE
Mladost (R)
Rogatica
0 : 3
Stakorina
Čajniče
19.09.2021 16:00
Mladost (R)
0 : 3
Stakorina
Mladost
Kotor Varoš
2 : 0
Plamen
Donje Vodičevo
19.09.2021 16:00
Mladost
2 : 0
Plamen
Crni vrh
Jaružani
1 : 0
Lijevče
Nova Topola
19.09.2021 16:00
Crni vrh
1 : 0
Lijevče
Svodna
Svodna
1 : 6
Bratstvo
Kozarac
19.09.2021 16:00
Svodna
1 : 6
Bratstvo
Slaven
Dobrljin
1 : 1
FSA
Prijedor
19.09.2021 16:00
Slaven
1 : 1
FSA
Naprijed
Banja Luka
1 : 0
Lauš
Banja Luka
19.09.2021 16:00
Naprijed
1 : 0
Lauš
Krajina
Banja Luka
2 : 1
Sloga
Saničani(Rakelići)
19.09.2021 16:00
Krajina
2 : 1
Sloga
Rekreativo
Banja Luka
1 : 3
13 Skojevki
Grbavci
19.09.2021 16:00
Rekreativo
1 : 3
13 Skojevki
Hajduk (B)
Batkuša
2 : 0
Vučijak
Majevac
19.09.2021 16:00
Hajduk (B)
2 : 0
Vučijak
Sloga (J)
Jakeš
4 : 1
Naša krila
Kostajnica
19.09.2021 16:00
Sloga (J)
4 : 1
Naša krila
Skugrić
Skugrić
3 : 0
Sloga (DP)
Dugo Polje
19.09.2021 16:00
Skugrić
3 : 0
Sloga (DP)
Rudanka
Rudanka
2 : 1
Vranjak
Vranjak
19.09.2021 16:00
Rudanka
2 : 1
Vranjak
Mineral
Banja Vrućica
3 : 1
Hajduk (K)
Kožuhe
19.09.2021 16:00
Mineral
3 : 1
Hajduk (K)
Sloboda
Donji Zagoni
2 : 1
Jedinstvo
Roćević
19.09.2021 16:30
Sloboda
2 : 1
Jedinstvo
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
1 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
19.09.2021 16:30
Mladost (BS)
1 : 1
Zadrugar
Tabanci
Tabanci
2 : 0
Birač
Derventa
19.09.2021 16:30
Tabanci
2 : 0
Birač
Šekovići
Šekovići
3 : 0
Mladost (VO)
Velika Obarska
19.09.2021 16:30
Šekovići
3 : 0
Mladost (VO)
Lokanj
Lokanj
5 : 0
Janja 2009
Janja
19.09.2021 16:30
Lokanj
5 : 0
Janja 2009
Trnovica
Trnovica
1 : 1
Podrinje
Tršić
19.09.2021 16:30
Trnovica
1 : 1
Podrinje
Partizan
Donja Trnova
19.09.2021
16:30
Bratstvo
Bratunac
19.09.2021 16:30
Partizan
:
Bratstvo
Lokomotiva
Brčko
1 : 2
Omladinac
Potočari
19.09.2021 16:30
Lokomotiva
1 : 2
Omladinac
Berek 1975
Prijedor
4 : 2
Podgrmeč
Oštra Luka
19.09.2021 16:00
Berek 1975
4 : 2
Podgrmeč
Kozara
Donji Orlovci
3 : 1
Rasavci
Rasavci
19.09.2021 16:00
Kozara
3 : 1
Rasavci
Knežopoljac
Knežica
2 : 1
Brzi
Busnovi
19.09.2021 16:00
Knežopoljac
2 : 1
Brzi
Mrakovica
Kozaruša
4 : 1
Gomjenica
Prijedor
19.09.2021 16:00
Mrakovica
4 : 1
Gomjenica
Omladinac
Brestovčina
1 : 2
Mladi Krajišnik
Kukulje
19.09.2021 16:30
Omladinac
1 : 2
Mladi Krajišnik
Borac (M)
Maglajani
1 : 0
Borac (Š)
Šibovska
19.09.2021 16:30
Borac (M)
1 : 0
Borac (Š)
Polet
Elezagići
0 : 1
Bratstvo
Kozinci
19.09.2021 16:30
Polet
0 : 1
Bratstvo
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 2
Potkozarje
Aleksandrovac
19.09.2021 16:30
Sloboda
1 : 2
Potkozarje
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
0 : 0
Torpedo
Cerovljani
19.09.2021 16:30
Sloga DIPO
0 : 0
Torpedo
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
7 : 1
Mladost Farmaprom
Zalužani
19.09.2021 16:00
Šnjegotina
7 : 1
Mladost Farmaprom
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
4 : 0
Sloga Nektar
Potkozarje
19.09.2021 16:00
Polet Krajišnik
4 : 0
Sloga Nektar
OFK Spartak 2013
Banja Luka
0 : 1
Borac
Drvar
19.09.2021 16:30
OFK Spartak 2013
0 : 1
Borac
Vrbas
Banja Luka
3 : 0
Sloboda
Piskavica
19.09.2021 16:00
Vrbas
3 : 0
Sloboda
OFK Banja Luka
Banja Luka
2 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
19.09.2021 20:00
OFK Banja Luka
2 : 0
Gomionica
Zadrugar
Sijekovac
3 : 4
4. juli
Pojezna
19.09.2021 16:30
Zadrugar
3 : 4
4. juli
Rudar
Stanari
0 : 3
Sloboda
Grabovica
19.09.2021 16:30
Rudar
0 : 3
Sloboda
Ozrenski sokolovi
Boljanić
4 : 2
Liješće
Liješće
19.09.2021 16:30
Ozrenski sokolovi
4 : 2
Liješće
Borac (O)
Osinja
2 : 1
Zborište
Zborište
19.09.2021 16:30
Borac (O)
2 : 1
Zborište
Polet
Podnovlje
0 : 5
OFK Pridjel
Pridjel Donji
19.09.2021 16:30
Polet
0 : 5
OFK Pridjel
Omladinac
Modriča
5 : 0
Trebavac
Vranjak
19.09.2021 16:00
Omladinac
5 : 0
Trebavac
Višnjik
Modriča
2 : 3
Zadrugar
Tarevci
19.09.2021 16:00
Višnjik
2 : 3
Zadrugar
Crvena zvijezda
Gajevi
1 : 7
Crkvina
Crkvina
19.09.2021 16:00
Crvena zvijezda
1 : 7
Crkvina
Pelagićevo 21
Pelagićevo
3 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
19.09.2021 16:00
Pelagićevo 21
3 : 1
Bratstvo
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 2
Budućnost
Gornja Slatina
19.09.2021 16:00
Kladari Gornji
1 : 2
Budućnost
Posavina
Miloševac
3 : 0
Sloga 73
Ždreban
19.09.2021 11:00
Posavina
3 : 0
Sloga 73
Mladost
Srpska Tišina
5 : 0
Dobor
Modriča
19.09.2021 16:00
Mladost
5 : 0
Dobor
Crvena zvijezda
Donji Žabar
0 : 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
19.09.2021 16:30
Crvena zvijezda
0 : 1
OFK Brezik
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 2
Gredice
Gredice
19.09.2021 16:30
Bobetino Brdo
3 : 2
Gredice
Obilić
Krepšić
1 : 3
Jugović
Gredice
19.09.2021 16:30
Obilić
1 : 3
Jugović
Grčica
Brčko
3 : 3
Majevica
Lopare
19.09.2021 16:30
Grčica
3 : 3
Majevica
Mladost 2003
Popovo Polje
2 : 4
Strijelac
Tutnjevac
19.09.2021 16:30
Mladost 2003
2 : 4
Strijelac
Mladost (S)
Sandići
0 : 1
Mladost (L)
Lončari
19.09.2021 16:30
Mladost (S)
0 : 1
Mladost (L)
Kolektiv
Međaši
1 : 0
Drina (A)
Amajlije
19.09.2021 16:30
Kolektiv
1 : 0
Drina (A)
Novo doba
Čardačine
2 : 2
Balatun
Balatun
19.09.2021 16:30
Novo doba
2 : 2
Balatun
Drina (B)
Batar
1 : 0
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
19.09.2021 16:30
Drina (B)
1 : 0
OFK Magnojević
Obarska
Velika Obarska
3 : 0
Priboj
Priboj
19.09.2021 16:30
Obarska
3 : 0
Priboj
Jedinstvo
Suvo Polje
0 : 0
Semberija
Popovi
19.09.2021 16:30
Jedinstvo
0 : 0
Semberija
Panteri
Zagoni
2 : 1
Sloga 94
Bijeljina
19.09.2021 16:30
Panteri
2 : 1
Sloga 94
Polet
Kravica
2 : 1
Jasenica
Jasenica
19.09.2021 16:00
Polet
2 : 1
Jasenica
Branjevo
Branjevo
3 : 1
Radnički
Karakaj
19.09.2021 16:00
Branjevo
3 : 1
Radnički
Borac
Osmaci
2 : 0
Jadar
Nova Kasaba
19.09.2021 16:00
Borac
2 : 0
Jadar
Pecka
Roćević
1 : 1
Čelopek
Čelopek
19.09.2021 16:00
Pecka
1 : 1
Čelopek
Jardan
Jardan
1 : 0
Budućnost
Skelani
19.09.2021 16:00
Jardan
1 : 0
Budućnost
Moštanica
Božići
10 : 0
7. Republika
Svodna
19.09.2021 16:00
Moštanica
10 : 0
7. Republika
Partizan
Kostajnica
1 : 0
Rudar
Blagaj
19.09.2021 16:00
Partizan
1 : 0
Rudar
Kalemi
Trebovljani
3 : 0
Romanovci
Romanovci
19.09.2021 16:30
Kalemi
3 : 0
Romanovci
Mladost
Seferovci
1 : 1
Vilusi
Vilusi
19.09.2021 16:30
Mladost
1 : 1
Vilusi
Borac
Mašići
5 : 1
Bratstvo
Orahova
19.09.2021 16:30
Borac
5 : 1
Bratstvo
Mladost
Bajinci
7 : 0
Nožičko
Nožičko
19.09.2021 16:30
Mladost
7 : 0
Nožičko
Župa
Milosavci
4 : 0
Budućnost
Donji Galjipovci
19.09.2021 11:00
Župa
4 : 0
Budućnost
Tamaris
Mrčevci
2 : 0
Vrbas
Prijebljezi
19.09.2021 16:30
Tamaris
2 : 0
Vrbas
Polet
Mali Sitneši
0 : 2
Bratstvo
Povelič
19.09.2021 16:30
Polet
0 : 2
Bratstvo
Zadrugar
Bukvik
8 : 0
Sveti Jovan
Donji Brezik
19.09.2021 11:00
Zadrugar
8 : 0
Sveti Jovan
Budućnost Red Star
Vučilovac
3 : 3
Mladost
Trnjaci
19.09.2021 11:00
Budućnost Red Star
3 : 3
Mladost
Čelik
Grbavica
1 : 0
Sava 04
Brezovo Polje Selo
19.09.2021 11:00
Čelik
1 : 0
Sava 04
Jedinstvo
Donja Čađavica
2 : 1
Omladinac
Gornja Čađavica
19.09.2021 16:30
Jedinstvo
2 : 1
Omladinac
Budućnost
Ravno Polje
2 : 1
Piperci
Piperci
19.09.2021 16:30
Budućnost
2 : 1
Piperci
Stević Jovan
Vršani
1 : 2
Modran
Modran
19.09.2021 16:30
Stević Jovan
1 : 2
Modran
Proleter
Gornji Dragaljevac
0 : 0
Gorica
Pučile
19.09.2021 16:30
Proleter
0 : 0
Gorica
Koridor 2011
Bijeljina
3 : 0
Kovačići 08
Kovačići
19.09.2021 16:30
Koridor 2011
3 : 0
Kovačići 08
Pobjeda
Triješnica
3 : 3
Sloga
Dazdarevo
19.09.2021 16:30
Pobjeda
3 : 3
Sloga
Mladen Perić
Glogovac
0 : 4
VSK
Velino Selo
19.09.2021 10:30
Mladen Perić
0 : 4
VSK
OFK Batković
Batković
1 : 1
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
19.09.2021 16:30
OFK Batković
1 : 1
OFK Crnjelovo
Polet
Gornji Kojčinovac
1 : 1
Glogovac
Glogovac
19.09.2021 16:30
Polet
1 : 1
Glogovac
Zenit
Bijeljina
4 : 1
Tavna
Banjica
19.09.2021 16:30
Zenit
4 : 1
Tavna
Borac
Ugljevička Obrijež
8 : 0
Sloboda
Donji Dragaljevac
19.09.2021 10:30
Borac
8 : 0
Sloboda
Majevica
Donje Zabrđe
5 : 0
Lazarevica
Čengić
19.09.2021 10:30
Majevica
5 : 0
Lazarevica
Sava
Gradac
0 : 0
Nacional
Bijeljina
19.09.2021 10:30
Sava
0 : 0
Nacional
Koviljuše
Bijeljina
2 : 3
Sloga
Donja Bukovica
19.09.2021 10:30
Koviljuše
2 : 3
Sloga
GOŠK
Gabela
2 : 0
Radnik
Hadžići
19.09.2021 16:00
GOŠK
2 : 0
Radnik
Rudar (HB)
Han Bila
2 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
19.09.2021 16:00
Rudar (HB)
2 : 0
Podgrmeč
Rudar (K)
Kamengrad
1 : 0
NK Vitez
Vitez
19.09.2021 16:00
Rudar (K)
1 : 0
NK Vitez
Brnjaci
Brnjaci
1 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
19.09.2021 16:00
Brnjaci
1 : 0
Sloga
Brekovica 78
Brekovica
1 : 0
Vitez
Bužim
19.09.2021 16:00
Brekovica 78
1 : 0
Vitez
Vlašić
Turbe
2 : 2
Iskra
Bugojno
19.09.2021 16:00
Vlašić
2 : 2
Iskra
Kiseljak
Kiseljak
1 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
19.09.2021 16:00
Kiseljak
1 : 1
Novi Travnik
Orahovica 74
Orahovica
3 : 0
Prokosovići
Prokosovići
19.09.2021 16:00
Orahovica 74
3 : 0
Prokosovići
Seona
Seona
1 : 0
Slaven
Živinice
19.09.2021 16:00
Seona
1 : 0
Slaven
Dinamo
Donja Mahala
1 : 1
Radnički
Lukavac
19.09.2021 16:00
Dinamo
1 : 1
Radnički
Gornji Rahić
Gornji Rahić
6 : 0
Svatovac
Poljice
19.09.2021 16:00
Gornji Rahić
6 : 0
Svatovac
Mladost (K)
Kikači
3 : 0
Lokomotiva
Miričina
19.09.2021 16:00
Mladost (K)
3 : 0
Lokomotiva
Mošćanica
Sarajevo
1 : 0
Bosna
Visoko
19.09.2021 16:00
Mošćanica
1 : 0
Bosna
Jahorina
Prača
0 : 5
Kolina
Ustikolina
19.09.2021 16:00
Jahorina
0 : 5
Kolina
Stupčanica
Olovo
4 : 1
Natron
Maglaj
19.09.2021 16:00
Stupčanica
4 : 1
Natron
Moševac
Moševac
2 : 1
Rudar
Breza
19.09.2021 16:00
Moševac
2 : 1
Rudar
Famos
Hrasnica
0 : 2
Baton
Sarajevo
19.09.2021 16:00
Famos
0 : 2
Baton
Neum
Neum
4 : 4
Ljubuški
Ljubuški
19.09.2021 16:00
Neum
4 : 4
Ljubuški
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
4 : 1
Grude
Grude
19.09.2021 16:00
Sloga
4 : 1
Grude
Troglav 1918
Livno
3 : 0
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
19.09.2021 16:00
Troglav 1918
3 : 0
Bjelopoljac
Rama
Prozor-Rama
1 : 1
Višići
Višići
19.09.2021 16:00
Rama
1 : 1
Višići
Borac
Izačić
3 : 2
Ključ
Ključ
19.09.2021 16:00
Borac
3 : 2
Ključ
Željezničar
Bosanska Krupa
1 : 4
Omladinac 75
Pokoj
19.09.2021 16:00
Željezničar
1 : 4
Omladinac 75
Fojnica
Fojnica
2 : 0
Kaćuni
Kaćuni
19.09.2021 16:00
Fojnica
2 : 0
Kaćuni
Šantići
Šantići
0 : 0
Bilalovac
Bilalovac
19.09.2021 16:00
Šantići
0 : 0
Bilalovac
Busovača
Busovača
0 : 3
Romari
Vitez
19.09.2021 16:00
Busovača
0 : 3
Romari
Kreševo
Kreševo
3 : 0
OFK Lugovi
Lugovi
19.09.2021 16:00
Kreševo
3 : 0
OFK Lugovi
Mladost
Nević Polje
1 : 6
Dnoluka
Kruščica
19.09.2021 16:00
Mladost
1 : 6
Dnoluka
Gorica
Guča Gora
4 : 0
Nova Bila
Nova Bila
19.09.2021 16:00
Gorica
4 : 0
Nova Bila
Sport Prevent
Bugojno
3 : 0
Karaula
Karaula
19.09.2021 16:00
Sport Prevent
3 : 0
Karaula
Hajduk
Orašje
1 : 1
Dragovoljac
Novo Selo
19.09.2021 15:30
Hajduk
1 : 1
Dragovoljac
Sloga (T)
Tolisa
3 : 2
Vitanovići 78
Vitanovići
19.09.2021 15:30
Sloga (T)
3 : 2
Vitanovići 78
19 srpanj
Oštra Luka
1 : 2
Mladost (S)
Sibovac
19.09.2021 15:30
19 srpanj
1 : 2
Mladost (S)
Mladost (D)
Domaljevac
3 : 0
Napredak
Matići
19.09.2021 15:30
Mladost (D)
3 : 0
Napredak
Mladi zadrugar
Donji Rahić
0 : 2
Sloga (P)
Prud
19.09.2021 15:30
Mladi zadrugar
0 : 2
Sloga (P)
Mladost (DS)
Donji Svilaj
2 : 1
Kostrč
Kostrč
19.09.2021 15:30
Mladost (DS)
2 : 1
Kostrč
Trešnjevka
Maoča
4 : 0
Rijeka
Šerići
19.09.2021 16:00
Trešnjevka
4 : 0
Rijeka
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
3 : 0
Omladinac 68
Mionica
19.09.2021 16:00
Ingram
3 : 0
Omladinac 68
Doboj Istok
Doboj Istok
3 : 1
Mladost (P)
Puračić
19.09.2021 16:00
Doboj Istok
3 : 1
Mladost (P)
Mladost 78
Donje Vukovije
3 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
19.09.2021 16:00
Mladost 78
3 : 1
Mladost (GŽ)
Jedinstvo 1952
Vučkovci
2 : 2
Slatina
Bašigovci
19.09.2021 16:00
Jedinstvo 1952
2 : 2
Slatina
Vražići 92
Vražići
5 : 0
Trebava
Donja Zelinja
19.09.2021 16:00
Vražići 92
5 : 0
Trebava
Pobjeda
Tešanjka
2 : 0
Nemila
Nemila
19.09.2021 15:30
Pobjeda
2 : 0
Nemila
Novi Šeher
Novi Šeher
1 : 5
Fortuna
Zenica
19.09.2021 15:30
Novi Šeher
1 : 5
Fortuna
Čelični grad-Steel City
Zenica
0 : 5
Napredak
Šije
19.09.2021 14:30
Čelični grad-Steel City
0 : 5
Napredak
Sporting
Zenica
0 : 3
Žepče
Žepče
19.09.2021 12:00
Sporting
0 : 3
Žepče
Borac
Tetovo -Zenica
4 : 1
Proleter
Makljenovac
19.09.2021 15:30
Borac
4 : 1
Proleter
El Tarik
Sarajevo
0 : 3
Bojnik
Bojnik
19.09.2021 20:00
El Tarik
0 : 3
Bojnik
Omladinac
Doglodi-Stup
2 : 2
Saobraćajac
Sarajevo
19.09.2021 10:30
Omladinac
2 : 2
Saobraćajac
Butmir
Butmir-Ilidža
0 : 1
Ilijaš
Ilijaš
19.09.2021 11:00
Butmir
0 : 1
Ilijaš
Hrid
Sarajevo
2 : 4
SAŠK Napredak
Sarajevo
19.09.2021 16:30
Hrid
2 : 4
SAŠK Napredak
Stup
Sarajevo
2 : 2
Mladost
Župča
19.09.2021 20:30
Stup
2 : 2
Mladost
Neretva 2020
Čeljevo
5 : 1
Lokomotiva
Mostar
19.09.2021 16:30
Neretva 2020
5 : 1
Lokomotiva
Međugorje
Međugorje
0 : 4
Kruševo
Kruševo
19.09.2021 16:30
Međugorje
0 : 4
Kruševo
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 0
Iskra
Stolac
19.09.2021 16:30
Branitelj
2 : 0
Iskra
Drinovci
Drinovci
4 : 1
Mesihovina
Mesihovina
19.09.2021 15:30
Drinovci
4 : 1
Mesihovina
Kupres 97
Kupres
0 : 0
Junak
Srđevići
19.09.2021 15:30
Kupres 97
0 : 0
Junak
Frankopan
Špionica Srednja
4 : 2
Dinamo 75
Prijedor
19.09.2021 15:30
Frankopan
4 : 2
Dinamo 75
OFK Brčko
Brčko
1 : 3
Korpar
Grebnice
19.09.2021 15:30
OFK Brčko
1 : 3
Korpar
Napredak
Omerbegovača
0 : 4
HAŠK Napredak
Ulović
19.09.2021 15:30
Napredak
0 : 4
HAŠK Napredak
BSK
Bokavići
2 : 10
DSK
Devetak
19.09.2021 16:00
BSK
2 : 10
DSK
Jedinstvo
Lukavica
3 : 3
Rudar
Zagorje
19.09.2021 16:00
Jedinstvo
3 : 3
Rudar
Polet
Hrvati
3 : 1
Sloga
Bikodže
19.09.2021 16:00
Polet
3 : 1
Sloga
Pribava
Pribava
1 : 1
Stjepan Polje
Stjepan Polje
19.09.2021 16:00
Pribava
1 : 1
Stjepan Polje
Željezničar
Dobošnica
6 : 1
Mladost
Doborovci
19.09.2021 16:00
Željezničar
6 : 1
Mladost
Bukovik
Gornji Srebrenik
4 : 0
Špionica 1953
Špionica
19.09.2021 16:00
Bukovik
4 : 0
Špionica 1953
Biberovo Polje
Biberovo Polje
9 : 0
Sloboda
Kerep
19.09.2021 17:00
Biberovo Polje
9 : 0
Sloboda
OFK Međiđa
Donja Međiđa
4 : 1
Brka 1948
Brka
19.09.2021 17:00
OFK Međiđa
4 : 1
Brka 1948
Voćar
Šatorovići
1 : 0
Čelić
Čelić
19.09.2021 17:00
Voćar
1 : 0
Čelić
OFK Vida
Vida
2 : 3
Željezničar
Jelovče Selo
19.09.2021 17:00
OFK Vida
2 : 3
Željezničar
Posavina
Brod
1 : 1
Koraj
Koraj
19.09.2021 17:00
Posavina
1 : 1
Koraj
Graničar
Brezovo Polje
3 : 1
12 decembar
Rajska
19.09.2021 17:00
Graničar
3 : 1
12 decembar
Izbor
Brčko
3 : 0
Mionica 85
Mionica
19.09.2021 17:00
Izbor
3 : 0
Mionica 85
Partizan
Kiseljak
1 : 3
Krušik
Gornje Vukovije
19.09.2021 16:00
Partizan
1 : 3
Krušik
OFK Tuzla
Tuzla
3 : 0
Srnica
Treštenica
19.09.2021 16:00
OFK Tuzla
3 : 0
Srnica
Omazići 1937
Omazići
4 : 3
Rainci
Gornji Rainci
19.09.2021 16:00
Omazići 1937
4 : 3
Rainci
Budućnost
Donja Lukavica
1 : 0
Jablanica
Barice
19.09.2021 16:00
Budućnost
1 : 0
Jablanica
Mladost (Suh.)
Suha
4 : 2
Memići
Memići
19.09.2021 16:00
Mladost (Suh.)
4 : 2
Memići
Rudar
Bukinje
3 : 1
Grivice
Grivice
19.09.2021 16:00
Rudar
3 : 1
Grivice
Bijeljevac
Miljanovci
4 : 0
Spreča
Donji Rainci
19.09.2021 11:00
Bijeljevac
4 : 0
Spreča
Toplice
Gornja Lukavica
1 : 2
Omladinac RMU
Đurđevik
19.09.2021 11:00
Toplice
1 : 2
Omladinac RMU
Jedinstvo
Donje Dubrave
2 : 1
Vrana
Banovići Selo
19.09.2021 11:00
Jedinstvo
2 : 1
Vrana
Stupari
Stupari
0 : 2
Oskova
Oskova
19.09.2021 16:00
Stupari
0 : 2
Oskova
Poriječani
Poriječani
1 : 0
Liješeva
Liješeva
19.09.2021 16:30
Poriječani
1 : 0
Liješeva
Gračanica
Visoko
1 : 4
Moštre
Moštre
19.09.2021 14:00
Gračanica
1 : 4
Moštre
Dijamant
Grđevac
5 : 1
Kralupi
Kralupi
19.09.2021 16:30
Dijamant
5 : 1
Kralupi
Kološići
Visoko
4 : 0
Ljiljan
Zimča
19.09.2021 14:00
Kološići
4 : 0
Ljiljan
Zmaj
Buzić Mahala
7 : 3
Omladinac
Poriječani
19.09.2021 16:30
Zmaj
7 : 3
Omladinac
Partizan
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
19.09.2021 18:00
Partizan
1 : 1
Crvena zvezda
Dečić
Tuzi
0 : 1
Mornar
Bar
19.09.2021 19:00
Dečić
0 : 1
Mornar
Sutjeska
Nikšić
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
19.09.2021 18:00
Sutjeska
0 : 0
OFK Petrovac
Mladost
Podgorica
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
19.09.2021 17:30
Mladost
1 : 1
Jedinstvo
Bokelj
Kotor
2 : 0
Grbalj
Radanovići
19.09.2021 19:00
Bokelj
2 : 0
Grbalj
Igalo
Herceg Novi
3 : 0
Cetinje
Cetinje
19.09.2021 16:30
Igalo
3 : 0
Cetinje
OFK Titograd
Podgorica
1 : 2
Berane
Berane
19.09.2021 19:00
OFK Titograd
1 : 2
Berane
Arsenal
Tivat
2 : 2
Kom
Podgorica
19.09.2021 17:30
Arsenal
2 : 2
Kom
Real Betis
Sevilla
2 : 2
Espanyol
Barcelona
19.09.2021 18:30
Real Betis
2 : 2
Espanyol
Mallorca
Palma de Mallorca
0 : 0
Villarreal
Villarreal
19.09.2021 14:00
Mallorca
0 : 0
Villarreal
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
0 : 0
Sevilla
Sevilla
19.09.2021 16:15
Real Sociedad
0 : 0
Sevilla
Valencia
Valencia
1 : 2
Real Madrid
Madrid
19.09.2021 21:00
Valencia
1 : 2
Real Madrid
Stuttgart
Stuttgart
1 : 3
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
19.09.2021 15:30
Stuttgart
1 : 3
Bayer 04 Leverkusen
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 2
Union Berlin
Berlin
19.09.2021 17:30
Borussia Dortmund
4 : 2
Union Berlin
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
19.09.2021 19:30
Wolfsburg
1 : 1
Eintracht
Empoli
Empoli
0 : 3
Sampdoria
Genova
19.09.2021 12:30
Empoli
0 : 3
Sampdoria
Hellas Verona
Verona
3 : 2
Roma
Roma
19.09.2021 18:00
Hellas Verona
3 : 2
Roma
Juventus
Torino
1 : 1
Milan
Milano
19.09.2021 20:45
Juventus
1 : 1
Milan
Lazio
Roma
2 : 2
Cagliari
Cagliari
19.09.2021 18:00
Lazio
2 : 2
Cagliari
Venezia
Venecia
1 : 2
Spezia
La Spezia
19.09.2021 15:00
Venezia
1 : 2
Spezia
Angers
Angers
1 : 4
Nantes
Nantes
19.09.2021 15:00
Angers
1 : 4
Nantes
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 1
Brest
Brest
19.09.2021 15:00
Clermont
1 : 1
Brest
Olympique Marseille
Marseille
2 : 0
Rennes
Rennes
19.09.2021 17:00
Olympique Marseille
2 : 0
Rennes
Nice
Nice
2 : 2
Monaco
Monaco
19.09.2021 13:00
Nice
2 : 2
Monaco
PSG
Paris
2 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
19.09.2021 20:45
PSG
2 : 1
Olympique Lyonnais
Reims
Reims
0 : 0
Lorient
Lorient
19.09.2021 15:00
Reims
0 : 0
Lorient
Troyes
Troyes
1 : 1
Montpellier
Montpellier
19.09.2021 15:00
Troyes
1 : 1
Montpellier
Omarska
Omarska
3 : 0
Modriča Alfa
Modriča
19.09.2021 16:00
Omarska
3 : 0
Modriča Alfa
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 2
Sloboda
Tuzla
19.09.2021 16:00
Krupa
1 : 2
Sloboda
Radnik (B)
Bijeljina
0 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
19.09.2021 15:00
Radnik (B)
0 : 0
Željezničar Sport Team
Sarajevo
Sarajevo
3 : 3
Mladost
Doboj Kakanj
19.09.2021 11:00
Sarajevo
3 : 3
Mladost
Ljubić
Prnjavor
3 : 3
OFK Spartak 2013
Banja Luka
19.09.2021 12:00
Ljubić
3 : 3
OFK Spartak 2013
Borac
Kozarska Dubica
0 : 5
Krajina
Cazin
19.09.2021 12:00
Borac
0 : 5
Krajina
BSK
Banja Luka
1 : 1
Brdo
Hambarina
19.09.2021 12:00
BSK
1 : 1
Brdo
Kozara
Gradiška
4 : 1
Sloboda
Novi Grad
19.09.2021 12:00
Kozara
4 : 1
Sloboda
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 6
Jedinstvo
Bihać
19.09.2021 12:00
Podgrmeč
2 : 6
Jedinstvo
Zvijezda
Gradačac
4 : 0
Bratstvo
Gračanica
19.09.2021 12:00
Zvijezda
4 : 0
Bratstvo
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 1
Proleter
Teslić
19.09.2021 12:00
Gornji Rahić
0 : 1
Proleter
Orašje
Orašje
1 : 4
Mineral
Banja Vrućica
19.09.2021 12:00
Orašje
1 : 4
Mineral
Tekstilac
Derventa
1 : 2
Sloga
Doboj
19.09.2021 12:00
Tekstilac
1 : 2
Sloga
Radnički
Lukavac
2 : 0
Podrinje
Janja
19.09.2021 12:00
Radnički
2 : 0
Podrinje
Gradina
Srebrenik
3 : 0
Budućnost (P)
Pilica
19.09.2021 12:00
Gradina
3 : 0
Budućnost (P)
Bosna
Visoko
4 : 2
Baton
Sarajevo
19.09.2021 12:30
Bosna
4 : 2
Baton
Goražde
Goražde
2 : 2
Sutjeska
Foča
19.09.2021 12:30
Goražde
2 : 2
Sutjeska
UNIS
Vogošća
3 : 1
Novi Grad
Sarajevo
19.09.2021 12:30
UNIS
3 : 1
Novi Grad
Iskra
Bugojno
1 : 0
FK Vitez
Vitez
19.09.2021 12:30
Iskra
1 : 0
FK Vitez
NK Vitez
Vitez
0 : 3
Borac
Jelah
19.09.2021 12:30
NK Vitez
0 : 3
Borac
Romari
Vitez
8 : 0
Sport Prevnet
Bugojno
19.09.2021 12:30
Romari
8 : 0
Sport Prevnet
Don Bosco
Žepče
3 : 0
Novi Šeher
Novi Šeher
19.09.2021 13:30
Don Bosco
3 : 0
Novi Šeher
Stolac
Stolac
2 : 2
Posušje
Posušje
19.09.2021 10:00
Stolac
2 : 2
Posušje
Čapljina
Čapljina
0 : 0
Brotnjo
Čitluk
19.09.2021 17:00
Čapljina
0 : 0
Brotnjo
Iskra
Danilovgrad
4 : 2
Podgorica
Podgorica
19.09.2021 16:30
Iskra
4 : 2
Podgorica
Jezero
Plav
0 : 1
Mornar
Bar
19.09.2021 16:30
Jezero
0 : 1
Mornar
Sarajevo
Sarajevo
3 : 2
Borac
Banja Luka
19.09.2021 17:00
Sarajevo
3 : 2
Borac
Velež
Mostar
1 : 3
Tuzla City
Tuzla
19.09.2021 17:00
Velež
1 : 3
Tuzla City
Ljubić
Prnjavor
0 : 6
OFK Spartak
Banja Luka
19.09.2021 10:00
Ljubić
0 : 6
OFK Spartak
Borac (KD)
Kozarska Dubica
0 : 3
Krajina
Cazin
19.09.2021 10:00
Borac (KD)
0 : 3
Krajina
Borac (BL)
Banja Luka
0 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
19.09.2021 10:00
Borac (BL)
0 : 1
Željezničar Sport Team
Kozara
Gradiška
10 : 0
Sloboda
Novi Grad
19.09.2021 10:00
Kozara
10 : 0
Sloboda
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 2
Jedinstvo
Bihać
19.09.2021 10:00
Podgrmeč
1 : 2
Jedinstvo
Zvijezda
Gradačac
1 : 2
Bratstvo
Gračanica
19.09.2021 10:00
Zvijezda
1 : 2
Bratstvo
Gornji Rahić
Gornji Rahić
2 : 1
Proleter
Teslić
19.09.2021 10:00
Gornji Rahić
2 : 1
Proleter
Orašje
Orašje
0 : 7
Mineral
Banja Vrućica
19.09.2021 10:00
Orašje
0 : 7
Mineral
Tekstilac
Derventa
3 : 0
Sloga
Doboj
19.09.2021 10:00
Tekstilac
3 : 0
Sloga
Radnički
Lukavac
0 : 0
Podrinje
Janja
19.09.2021 10:00
Radnički
0 : 0
Podrinje
Lokomotiva
Brčko
2 : 4
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
19.09.2021 10:00
Lokomotiva
2 : 4
Zvijezda 09
Gradina
Srebrenik
4 : 0
Budućnost (P)
Pilica
19.09.2021 10:00
Gradina
4 : 0
Budućnost (P)
Bosna
Visoko
4 : 1
Baton
Sarajevo
19.09.2021 10:00
Bosna
4 : 1
Baton
Goražde
Goražde
0 : 3
Sutjeska
Foča
19.09.2021 10:00
Goražde
0 : 3
Sutjeska
UNIS
Vogošća
1 : 0
Novi Grad
Sarajevo
19.09.2021 10:00
UNIS
1 : 0
Novi Grad
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
19.09.2021 13:00
Mladost
0 : 2
Slavija
Iskra
Bugojno
3 : 0
FK Vitez
Vitez
19.09.2021 10:00
Iskra
3 : 0
FK Vitez
NK Vitez
Vitez
3 : 1
Borac
Jelah
19.09.2021 10:00
NK Vitez
3 : 1
Borac
Romari
Vitez
8 : 0
Sport Prevent
Bugojno
19.09.2021 10:00
Romari
8 : 0
Sport Prevent
Čapljina
Čapljina
2 : 1
Brotnjo
Čitluk
19.09.2021 15:00
Čapljina
2 : 1
Brotnjo
Knežopoljac
Knežica
2 : 1
Radnik Urije
Prijedor
19.09.2021 11:00
Knežopoljac
2 : 1
Radnik Urije
Partizan
Kostajnica
5 : 4
Rudar
Blagaj
19.09.2021 11:00
Partizan
5 : 4
Rudar
Sloga (S)
Srbac
3 : 1
Laktaši
Laktaši
19.09.2021 11:30
Sloga (S)
3 : 1
Laktaši
Borac
Bosanski Lužani
0 : 8
Ukrina
Čečava
19.09.2021 10:00
Borac
0 : 8
Ukrina
Trebava
Osječani
5 : 1
Hajduk
Kožuhe
19.09.2021 10:00
Trebava
5 : 1
Hajduk
Bajer 99
Velagići
0 : 2
Krajišnik
Velika Kladuša
19.09.2021 13:30
Bajer 99
0 : 2
Krajišnik
Vitez
Bužim
5 : 1
Kamenica
Bihać
19.09.2021 11:00
Vitez
5 : 1
Kamenica
Don Bosco
Žepče
2 : 0
Novi Šeher
Novi Šeher
19.09.2021 11:30
Don Bosco
2 : 0
Novi Šeher
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
4 : 1
Turbina
Jablanica
19.09.2021 10:00
Sloga
4 : 1
Turbina
Zrinjski
Mostar
12 : 0
Cim
Mostar
19.09.2021 16:00
Zrinjski
12 : 0
Cim
Mladost
Solina
1 : 5
Rainci
Gornji Rainci
19.09.2021 10:00
Mladost
1 : 5
Rainci
Eurogol
Živinice
2 : 1
Seona
Seona
19.09.2021 11:30
Eurogol
2 : 1
Seona
Betaclub Tango
Lukavac
3 : 3
Proleter
Slavinovići
19.09.2021 10:00
Betaclub Tango
3 : 3
Proleter
Baton
Sarajevo
2 : 2
Famos
Vojkovići
19.09.2021 12:00
Baton
2 : 2
Famos
Petrovac
Petrovac
0 : 4
Sutjeska
Nikšić
19.09.2021 17:30
Petrovac
0 : 4
Sutjeska
Rudar
Pljevlja
3 : 14
Budućnost
Podgorica
19.09.2021 17:30
Rudar
3 : 14
Budućnost
Sarajevo
Sarajevo
3 : 2
Borac
Banja Luka
19.09.2021 15:00
Sarajevo
3 : 2
Borac
Velež
Mostar
1 : 4
Tuzla City
Simin Han
19.09.2021 15:00
Velež
1 : 4
Tuzla City
Drina
Zvornik
8 : 0
Mladost
Bogutovo selo
19.09.2021 10:00
Drina
8 : 0
Mladost
Omladinac
Draksenić
4 : 2
Svodna
Svodna
19.09.2021 11:00
Omladinac
4 : 2
Svodna
Borac
Maglajani
6 : 1
Jedinstvo
Žeravica
19.09.2021 10:00
Borac
6 : 1
Jedinstvo
Sloga
Srbac
1 : 3
Laktaši
Laktaši
19.09.2021 10:00
Sloga
1 : 3
Laktaši
Progres
Kneževo
1 : 6
Naprijed
Banja Luka
19.09.2021 09:30
Progres
1 : 6
Naprijed
Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 9
Zenit
Bijeljina
19.09.2021 11:00
Zadrugar
0 : 9
Zenit
Mladost
Velika Obarska
1 : 2
Janja 2009
Janja
19.09.2021 11:00
Mladost
1 : 2
Janja 2009
Partizan
Donja Trnova
5 : 1
Priboj
Priboj
19.09.2021 11:00
Partizan
5 : 1
Priboj
Omladinac
Potočari
6 : 0
Sloga United
Bijeljina
19.09.2021 11:00
Omladinac
6 : 0
Sloga United
Young Boys 2018
Jardan
4 : 0
Čelopek
Čelopek
19.09.2021 10:00
Young Boys 2018
4 : 0
Čelopek
Glasinac 1936
Sokolac
8 : 1
Rudo
Rudo
19.09.2021 10:00
Glasinac 1936
8 : 1
Rudo
Kolibri
Bihać
5 : 1
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
19.09.2021 11:30
Kolibri
5 : 1
Una Nacionalni park
Ključ
Ključ
2 : 5
OFK Bihać
Bihać
19.09.2021 11:30
Ključ
2 : 5
OFK Bihać
Jedinstvo
Bihać
6 : 0
Brekovica 78
Brekovica
19.09.2021 11:30
Jedinstvo
6 : 0
Brekovica 78
Metalac
Veliki Lug
0 : 6
Podgrmeč
Sanski Most
19.09.2021 11:30
Metalac
0 : 6
Podgrmeč
Rudar (K)
Kakanj
3 : 0
Sporting
Zenica
19.09.2021 11:30
Rudar (K)
3 : 0
Sporting
Rudar (B)
Breza
0 : 0
Bosna
Visoko
19.09.2021 11:30
Rudar (B)
0 : 0
Bosna
Čelični grad - Steel City
Zenica
2 : 0
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
19.09.2021 11:30
Čelični grad - Steel City
2 : 0
Borac - Tetovo
Tempo sport
Zenica
1 : 2
Stupčanica
Olovo
19.09.2021 11:30
Tempo sport
1 : 2
Stupčanica
Mladost
Doboj - Kakanj
1 : 1
Fortuna
Zenica
19.09.2021 11:30
Mladost
1 : 1
Fortuna
Natron
Maglaj
3 : 1
Moševac
Moševac
19.09.2021 11:30
Natron
3 : 1
Moševac
Žepče 1919
Žepče
10 : 1
Pobjeda
Tešanjka
19.09.2021 11:30
Žepče 1919
10 : 1
Pobjeda
TOŠK
Tešanj
4 : 2
Krivaja
Zavidovići
19.09.2021 11:30
TOŠK
4 : 2
Krivaja
Baton 2
Sarajevo
4 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
19.09.2021 10:00
Baton 2
4 : 1
Slavija
Famos (V)
Vojkovići
1 : 1
Famos (H)
Hrasnica
19.09.2021 12:00
Famos (V)
1 : 1
Famos (H)
SAŠK Napredak
Sarajevo
2 : 2
J Academy
Sarajevo
19.09.2021 13:30
SAŠK Napredak
2 : 2
J Academy
Zvijezda
Gradačac
9 : 0
Orašje
Orašje
19.09.2021 17:00
Zvijezda
9 : 0
Orašje
Bratstvo
Gračanica
0 : 2
Radnički
Lukavac
19.09.2021 11:00
Bratstvo
0 : 2
Radnički
Colibri
Husino
3 : 0
Proleter
Slavinovići
19.09.2021 13:00
Colibri
3 : 0
Proleter
Sloboda
Tuzla
2 : 2
Gornji Rahić
Gornji Rahić
19.09.2021 11:00
Sloboda
2 : 2
Gornji Rahić
Bratstvo
Kozarac
2 : 1
Ljubija
Ljubija
19.09.2021 11:00
Bratstvo
2 : 1
Ljubija
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 3
Borac
Kozarska Dubica
19.09.2021 11:00
Rudar Prijedor
0 : 3
Borac
Kolibri
Bihać
0 : 0
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
19.09.2021 10:00
Kolibri
0 : 0
Mladost 1938
Ključ
Ključ
1 : 2
Bihać
Bihać
19.09.2021 10:00
Ključ
1 : 2
Bihać
Jedinstvo
Bihać
3 : 2
Omladinac
Sanica
19.09.2021 10:00
Jedinstvo
3 : 2
Omladinac
Omladinac 75
Pokoj
1 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
19.09.2021 10:00
Omladinac 75
1 : 2
Podgrmeč
Zvijezda
Velika Kladuša
2 : 0
Gomila
Stijena
19.09.2021 10:00
Zvijezda
2 : 0
Gomila
ABC
Podzvizd
5 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
19.09.2021 10:00
ABC
5 : 0
Mladost (V)
Rudar (K)
Kakanj
3 : 0
Sporting
Zenica
19.09.2021 10:00
Rudar (K)
3 : 0
Sporting
Tempo sport
Zenica
7 : 0
Stupčanica
Olovo
19.09.2021 10:00
Tempo sport
7 : 0
Stupčanica
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
0 : 0
Fortuna
Zenica
19.09.2021 10:00
Mladost (DK)
0 : 0
Fortuna
Natron
Maglaj
2 : 1
Moševac
Moševac
19.09.2021 10:00
Natron
2 : 1
Moševac
Žepče 1919
Žepče
0 : 1
Pobjeda
Tepanjka
19.09.2021 10:00
Žepče 1919
0 : 1
Pobjeda
TOŠK
Tešanj
1 : 3
Krivaja
Zavidovići
19.09.2021 10:00
TOŠK
1 : 3
Krivaja
F.A. Academica
Sarajevo
0 : 0
AF Devetka
Sarajevo
19.09.2021 09:30
F.A. Academica
0 : 0
AF Devetka
Famos
Vojkovići
0 : 5
Fair - Play
Sarajevo
19.09.2021 10:00
Famos
0 : 5
Fair - Play
Zvijezda
Gradačac
1 : 0
Orašje
Orašje
19.09.2021 16:00
Zvijezda
1 : 0
Orašje
Bratstvo
Gračanica
0 : 0
Radnički
Lukavac
19.09.2021 10:00
Bratstvo
0 : 0
Radnički
Colibri
Husino
2 : 1
Proleter
Slavinovići
19.09.2021 12:00
Colibri
2 : 1
Proleter
Sloboda
Tuzla
6 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
19.09.2021 10:00
Sloboda
6 : 0
Gornji Rahić
Borac (Š)
Šamac
5 : 1
Sloga (S)
Srbac
19.09.2021 10:00
Borac (Š)
5 : 1
Sloga (S)
FK Sloboda
Tuzla
0 : 2
Inter
Posušje
19.09.2021 16:00
FK Sloboda
0 : 2
Inter
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
0 : 3
Sana 2014
Sanski Most
19.09.2021 13:00
Željezničar 2011
0 : 3
Sana 2014
Brotnjo
Čitluk
4 : 0
Respekt
Sarajevo
19.09.2021 16:00
Brotnjo
4 : 0
Respekt
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
19.09.2021 15:00
Radnički 1923
1 : 1
Kolubara
Mačva
Šabac
3 : 2
Karađorđe
Topola
19.09.2021 15:00
Mačva
3 : 2
Karađorđe
Levač
Rekovac
2 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
19.09.2021 15:30
Levač
2 : 1
Jedinstvo 2014
Zemun
Zemun
6 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
19.09.2021 15:00
Zemun
6 : 1
Napredak Junior 2018
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 2
Spartak DOO
Subotica
19.09.2021 15:00
ŽGFK Lavice Dubočica
1 : 2
Spartak DOO

Rukomet

Kozara (G)
Gradiška
30 : 29
Višegrad
Višegrad
19.09.2021 18:00
Kozara (G)
30 : 29
Višegrad
Slavija
Istočno Sarajevo
31 : 30
Derventa
Derventa
19.09.2021 18:00
Slavija
31 : 30
Derventa
Respect
Sarajevo
32 : 27
Čapljina
Čapljina
19.09.2021
Respect
32 : 27
Čapljina
Međugorje
Međugorje
36 : 22
Bosna 2
Visoko
19.09.2021 17:00
Međugorje
36 : 22
Bosna 2
Vogošća 2
Vogošća
24 : 25
Goražde
Goražde
19.09.2021
Vogošća 2
24 : 25
Goražde
Briješće
Sarajevo
25 : 22
Zrinjski
Mostar
19.09.2021 13:00
Briješće
25 : 22
Zrinjski
Čelik
Zenica
33 : 32
Jajce
Jajce
19.09.2021
Čelik
33 : 32
Jajce
Žepče
Žepče
28 : 24
Gračanica 2
Gračanica
19.09.2021
Žepče
28 : 24
Gračanica 2
Čelik Junior
Zenica
31 : 32
Travnik
Travnik
19.09.2021 19:30
Čelik Junior
31 : 32
Travnik