Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 71 utakmica za dan
Nedelja, 9 Avgust 2020


Fudbal

Romanija
Pale
2 : 1
Budućnost
Pilica
09.08.2020 18:00
Romanija
2 : 1
Budućnost
Vlasenica
Vlasenica
3 : 2
Milići
Milići
09.08.2020 18:00
Vlasenica
3 : 2
Milići
Stakorina
Čajniče
2 : 3
Glasinac 2011
Sokolac
09.08.2020 18:00
Stakorina
2 : 3
Glasinac 2011
Jedinstvo
Brodac
2 : 1
Mladost (Rogatica)
Rogatica
09.08.2020 18:00
Jedinstvo
2 : 1
Mladost (Rogatica)
Ozren
Petrovo
4 : 0
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
09.08.2020 18:00
Ozren
4 : 0
Sloga (Dugo Polje)
Vranjak
Vranjak
1 : 0
Skugrić
Skugrić
09.08.2020 18:00
Vranjak
1 : 0
Skugrić
Rudanka
Rudanka
1 : 1
Ukrina
Čečava
09.08.2020 18:00
Rudanka
1 : 1
Ukrina
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
2 : 1
Zvijezda
Kakmuž
09.08.2020 18:00
Hajduk (Batkuša)
2 : 1
Zvijezda
Naša krila
Kostajnica
5 : 1
Sloga (Jakeš)
Jakeš
09.08.2020 18:00
Naša krila
5 : 1
Sloga (Jakeš)
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 0
Trebava
Osječani
09.08.2020 18:00
Crvena zvijezda
1 : 0
Trebava
Vučijak
Majevac
4 : 1
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
09.08.2020 18:00
Vučijak
4 : 1
Hajduk (Kožuhe)
OFK Trnovica
Trnovica
1 : 1
Tabanci
Tabanci
09.08.2020 18:00
OFK Trnovica
1 : 1
Tabanci
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 2
Mladost
Bogutovo Selo
09.08.2020 18:00
Zadrugar
1 : 2
Mladost
OFK Šekovići
Šekovići
2 : 2
Lokomotiva
Brčko
09.08.2020 18:00
OFK Šekovići
2 : 2
Lokomotiva
Čelopek
Čelopek
1 : 3
Partizan
Donja Trnova
09.08.2020 18:00
Čelopek
1 : 3
Partizan
Sloga
Gornje Crnjelovo
9 : 0
OFK Janja 2009
Janja
09.08.2020 18:00
Sloga
9 : 0
OFK Janja 2009
Omladinac
Potočari
3 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
09.08.2020 18:00
Omladinac
3 : 1
Sloboda
Podrinje
Tršić
0 : 0
Jedinstvo
Roćević
09.08.2020 18:00
Podrinje
0 : 0
Jedinstvo
Obradovac
Gradiška
0 : 2
Kozara
Turjak
09.08.2020 18:00
Obradovac
0 : 2
Kozara
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
2 : 0
Župa
Milosavci
09.08.2020 18:00
Sloga DIPO
2 : 0
Župa
Sloboda
Donji Podgradci
2 : 1
Potkozarje
Aleksandrovac
09.08.2020 18:00
Sloboda
2 : 1
Potkozarje
Laminci
Laminci
3 : 1
Kalemi
Trebovljani
09.08.2020 18:00
Laminci
3 : 1
Kalemi
Omladinac
Brestovčina
1 : 1
Borac (Šibovska)
Šibovska
09.08.2020 18:00
Omladinac
1 : 1
Borac (Šibovska)
Polet
Elezagići
1 : 0
Torpedo
Cerovljani
09.08.2020 18:00
Polet
1 : 0
Torpedo
13 Skojevki
Grbavci
0 : 1
Biseri
Čatrnja
09.08.2020 18:00
13 Skojevki
0 : 1
Biseri
TOŠK
Tešanj
0 : 1
Posušje
Posušje
09.08.2020 17:30
TOŠK
0 : 1
Posušje
Seona
Seona
3 : 0
Dinamo
Donja Mahala
09.08.2020 17:30
Seona
3 : 0
Dinamo
Dizdaruša
Brčko
3 : 1
Mladost
Malešići
09.08.2020 17:30
Dizdaruša
3 : 1
Mladost
Orahovica 74
Orahovica
4 : 0
Bosna (K)
Kalesija
09.08.2020 17:30
Orahovica 74
4 : 0
Bosna (K)
Priluk
Priluk
1 : 1
Prokosovići
Prokosovići
09.08.2020 17:30
Priluk
1 : 1
Prokosovići
Natron
Maglaj
1 : 2
Stupčanica
Olovo
09.08.2020 17:30
Natron
1 : 2
Stupčanica
Kolina
Ustikolina
3 : 0
Pobjeda
Tešanjka
09.08.2020 17:30
Kolina
3 : 0
Pobjeda
Mošćanica
Sarajevo
2 : 0
SAŠK Napredak
Sarajevo
09.08.2020 17:30
Mošćanica
2 : 0
SAŠK Napredak
Usora
Žabljak-Usora
2 : 0
Azot
Vitkovići
09.08.2020 17:30
Usora
2 : 0
Azot
Borac
Jelah
4 : 1
Rudar
Breza
09.08.2020 17:30
Borac
4 : 1
Rudar
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
09.08.2020 19:00
Radnički (N)
2 : 1
Novi Pazar
Mačva
Šabac
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
09.08.2020 18:30
Mačva
0 : 3
Crvena zvezda
Spartak ŽK
Subotica
4 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
09.08.2020 19:00
Spartak ŽK
4 : 1
Metalac
Proleter
Novi Sad
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
09.08.2020 20:30
Proleter
1 : 1
OFK Bačka
TSC
Bačka Topola
5 : 1
Zlatibor
Čajetina
09.08.2020 19:00
TSC
5 : 1
Zlatibor
Čukarički
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
09.08.2020 20:30
Čukarički
3 : 0
Rad
Voždovac
Beograd
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
09.08.2020 20:30
Voždovac
1 : 3
Vojvodina
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Inđija
Inđija
09.08.2020 19:00
Mladost (L)
2 : 0
Inđija
Napredak
Kruševac
2 : 1
Radnik
Surdulica
09.08.2020 19:00
Napredak
2 : 1
Radnik
Partizan
Beograd
4 : 0
Javor Matis
Ivanjica
09.08.2020 20:30
Partizan
4 : 0
Javor Matis
Borac
Banja Luka
2 : 0
Sloboda
Tuzla
09.08.2020 17:30
Borac
2 : 0
Sloboda
Famos (H)
Hrasnica
1 : 1
Novi Grad
Sarajevo
09.08.2020 12:00
Famos (H)
1 : 1
Novi Grad
Rudar (B)
Breza
0 : 2
Olimpik
Sarajevo
09.08.2020 12:00
Rudar (B)
0 : 2
Olimpik
Rudar (K)
Kakanj
1 : 0
Bosna
Visoko
09.08.2020 12:00
Rudar (K)
1 : 0
Bosna
Sutjeska
Foča
1 : 3
Željezničar
Sarajevo
09.08.2020 12:00
Sutjeska
1 : 3
Željezničar
Igman
Ilidža
1 : 2
Ilijaš
Ilijaš
09.08.2020 12:00
Igman
1 : 2
Ilijaš
Travnik
Travnik
1 : 1
Kiseljak
Kiseljak
09.08.2020 12:00
Travnik
1 : 1
Kiseljak
Fortuna
Zenica
1 : 0
FK Vitez
Vitez
09.08.2020 12:00
Fortuna
1 : 0
FK Vitez
Iskra
Bugojno
1 : 1
Radnik
Donji Vakuf
09.08.2020 12:00
Iskra
1 : 1
Radnik
NK Vitez
Vitez
0 : 7
Čelik
Zenica
09.08.2020 12:00
NK Vitez
0 : 7
Čelik
Novi Travnik
Novi Travnik
2 : 2
Krivaja
Zavidovići
09.08.2020 12:00
Novi Travnik
2 : 2
Krivaja
Famos (H)
Hrasnica
1 : 3
Novi Grad
Sarajevo
09.08.2020 10:00
Famos (H)
1 : 3
Novi Grad
Rudar (B)
Breza
1 : 4
Olimpik
Sarajevo
09.08.2020 10:00
Rudar (B)
1 : 4
Olimpik
Rudar (K)
Kakanj
3 : 0
Bosna
Visoko
09.08.2020 10:00
Rudar (K)
3 : 0
Bosna
Sutjeska
Foča
3 : 4
Željezničar
Sarajevo
09.08.2020 10:00
Sutjeska
3 : 4
Željezničar
Igman
Ilidža
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
09.08.2020 10:00
Igman
0 : 3
Ilijaš
UNIS
Vogošća
4 : 3
Radnik
Hadžići
09.08.2020 10:00
UNIS
4 : 3
Radnik
Travnik
Travnik
4 : 1
Kiseljak
Kiseljak
09.08.2020 10:00
Travnik
4 : 1
Kiseljak
Fortuna
Zenica
6 : 0
FK Vitez
Vitez
09.08.2020 10:00
Fortuna
6 : 0
FK Vitez
Iskra
Bugojno
2 : 1
Radnik
Donji Vakuf
09.08.2020 10:00
Iskra
2 : 1
Radnik
NK Vitez
Vitez
0 : 3
Čelik
Zenica
09.08.2020 10:00
NK Vitez
0 : 3
Čelik
Požarevac
Požarevac
0 : 4
Sloga
Zemun
09.08.2020 17:30
Požarevac
0 : 4
Sloga
Agram
Zagreb
0 : 4
Dinamo
Zagreb
09.08.2020 18:30
Agram
0 : 4
Dinamo
Osijek
Osijek
4 : 1
Split
Split
09.08.2020 18:00
Osijek
4 : 1
Split
Lepoglava
Lepoglava
0 : 2
Katarina Zrinski
Čakovec
09.08.2020 18:30
Lepoglava
0 : 2
Katarina Zrinski
Neretva
Metković
2 : 2
Viktorija
Slavonski Brod
09.08.2020 18:30
Neretva
2 : 2
Viktorija