AFC Bournemouth Bournemouth
0 : 3

Pobjede Bormuta i Hadersfilda, Milvol nastavlja sa sjajnim igrama

18.04.2022 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Bormuta nastavili su svoj pohod ka eliti. Ekipa Skota Parkera savladala je Koventri sa 3-0 u 43. kolu ČempionÅ”ipa.

Iako Koventri igra dobro ove sezone, već u prvom poluvremenu Bormut je uradio dosta posla pa je golovima Lova i Solankea imao 2-0. U nastavku je Solanke postigao joÅ” jedan gol te je tako postavio konačan rezultat.

Do tri boda doÅ”ao je i Hadersfild te se i dalje nada kiksevima Bormuta i direktnom plasmanu u Premijer ligu. ''Terijeri'' su savladali Midlzbro u gostima sa 2-0 a golove su postigli Sar i Rouds. Blekburn polako ali sigurno gubi korak za plej ofom jer su izgubili kući od Stouka sa 1-0.

Milvol je nastavio sa sjajnim rezultatima. Oni su savladali Hal sa 2-1. Golovima Melouna i BredŔoua poveli su sa 2-0 a Ivs je samo ublažio poraz gostiju.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Coventry City AFC Bournemouth