Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Arsenal
Tivat
|
10.04.2021 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Arsenal | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Kom
Podgorica
|
10.04.2021 15:30 | Igalo | 0 : 0 | Kom | ||||||
Ibar
Rožaje
|
|
Grbalj
Radanovići
|
10.04.2021 15:30 | Ibar | 3 : 2 | Grbalj | ||||||
Drezga
Piperi
|
|
Berane
Berane
|
10.04.2021 15:30 | Drezga | 2 : 1 | Berane | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Bokelj
Kotor
|
10.04.2021 15:30 | Mornar | 2 : 1 | Bokelj |
Igman
Konjic
|
|
GOŠK
Gabela
|
10.04.2021 16:30 | Igman | 0 : 2 | GOŠK | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
10.04.2021 16:30 | Čapljina | 3 : 2 | Vis Simm Bau | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Goražde
Goražde
|
10.04.2021 16:30 | Rudar | 0 : 0 | Goražde | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Orašje
Orašje
|
10.04.2021 16:30 | Travnik | 3 : 1 | Orašje | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
10.04.2021 16:30 | Slaven | 0 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
10.04.2021 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Bratstvo |
FK Vitez
Vitez
|
|
Rudar
Han Bila
|
10.04.2021 16:30 | FK Vitez | 3 : 3 | Rudar |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Vitez
Bužim
|
10.04.2021 16:30 | Krajišnik | 3 : 2 | Vitez |
Radnički
Lukavac
|
|
Mladost
Malešići
|
10.04.2021 16:30 | Radnički | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
10.04.2021 16:30 | Odžak 102 | 4 : 2 | Dizdaruša | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
10.04.2021 16:30 | Gradina | 5 : 4 | Orahovica 74 |
Rudar
Breza
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
10.04.2021 16:30 | Rudar | 3 : 3 | Ilijaš | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
10.04.2021 16:30 | Krivaja | 1 : 0 | Pobjeda | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Famos
Hrasnica
|
10.04.2021 16:30 | Bosna | 2 : 1 | Famos |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Neum
Neum
|
10.04.2021 16:00 | Tomislav | 3 : 1 | Neum |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
10.04.2021 16:30 | Bratstvo | 1 : 3 | Omladinac 75 | ||||||
Mladost
Vrnograč
|
|
Borac
Izačić
|
10.04.2021 16:30 | Mladost | 0 : 0 | Borac | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Bajer 99
Velagići
|
10.04.2021 16:30 | Ključ | 1 : 0 | Bajer 99 | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
10.04.2021 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Željezničar |
Sloga (P)
Prud
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
10.04.2021 16:30 | Sloga (P) | 1 : 3 | 19 srpanj |
Čelik
Zenica
|
|
Vareš
Vareš
|
10.04.2021 16:00 | Čelik | 4 : 0 | Vareš | ||||||
Sporting
Zenica
|
|
Borac
Tetovo - Zenica
|
10.04.2021 16:00 | Sporting | 0 : 2 | Borac |
Bojnik
Bojnik
|
|
Respekt
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | Bojnik | 3 : 1 | Respekt |
Mostar
Mostar
|
|
Cim
Cim
|
10.04.2021 16:00 | Mostar | 1 : 1 | Cim |
Memići
Memići
|
|
Pasci 78
Pasci
|
10.04.2021 13:30 | Memići | 3 : 1 | Pasci 78 |
Mladost (L)
Lučani
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
10.04.2021 19:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Spartak ŽK | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Proleter
Novi Sad
|
10.04.2021 19:00 | Voždovac | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
TSC
Bačka Topola
|
10.04.2021 19:00 | Čukarički | 0 : 0 | TSC |
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
|
Coventry City
Coventry
|
10.04.2021 16:00 | AFC Bournemouth | 4 : 1 | Coventry City | ||||||
Barnsley
Barnsley
|
|
Middlesbrough
Middlesbrough
|
10.04.2021 16:00 | Barnsley | 2 : 0 | Middlesbrough | ||||||
Birmingham City
Birmingham
|
|
Stoke City
Stoke-on-Trent
|
10.04.2021 16:00 | Birmingham City | 2 : 0 | Stoke City | ||||||
Bristol City
Bristol
|
|
Nottingham Forest
Nottingham
|
10.04.2021 16:00 | Bristol City | 0 : 0 | Nottingham Forest | ||||||
Cardiff City
Cardiff
|
|
Blackburn Rovers
Blackburn
|
10.04.2021 16:00 | Cardiff City | 2 : 2 | Blackburn Rovers | ||||||
Derby County
Derby
|
|
Norwich City
Norwich
|
10.04.2021 16:00 | Derby County | 0 : 1 | Norwich City | ||||||
Huddersfield Town
Huddersfield
|
|
Rotherham United
Rotherham
|
10.04.2021 16:00 | Huddersfield Town | 0 : 0 | Rotherham United | ||||||
Millwall
London
|
|
Swansea City
Swansea
|
10.04.2021 16:00 | Millwall | 0 : 3 | Swansea City | ||||||
Preston North End
Preston
|
|
Brentford
Brentford
|
10.04.2021 16:00 | Preston North End | 0 : 5 | Brentford | ||||||
Queens Park Rangers
London
|
|
Sheffield Wednesday
Sheffield
|
10.04.2021 16:00 | Queens Park Rangers | 4 : 1 | Sheffield Wednesday | ||||||
Watford
Watford
|
|
Reading
Reading
|
10.04.2021 16:00 | Watford | 2 : 0 | Reading | ||||||
Wycombe Wanderers
High Wycombe
|
|
Luton Town
Luton
|
10.04.2021 16:00 | Wycombe Wanderers | 1 : 3 | Luton Town |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
10.04.2021 16:15 | Athletic Club | 0 : 0 | Deportivo Alavés | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Levante
Valencia
|
10.04.2021 18:30 | Eibar | 0 : 1 | Levante | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Cádiz
Cádiz
|
10.04.2021 14:00 | Getafe | 0 : 1 | Cádiz | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Barcelona
Barcelona
|
10.04.2021 21:00 | Real Madrid | 2 : 1 | Barcelona |
Bayern
München
|
|
Union Berlin
Berlin
|
10.04.2021 15:30 | Bayern | 1 : 1 | Union Berlin | ||||||
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
10.04.2021 15:30 | Eintracht Frankfurt | 4 : 3 | Wolfsburg | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
10.04.2021 15:30 | Hertha BSC | 2 : 2 | Borussia M'gladbach | ||||||
Werder
Bremen
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
10.04.2021 15:30 | Werder | 1 : 4 | RB Leipzig | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
10.04.2021 18:30 | Stuttgart | 2 : 3 | Borussia Dortmund |
Montpellier
Montpellier
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
10.04.2021 21:00 | Montpellier | 3 : 3 | Olympique Marseille | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
PSG
Paris
|
10.04.2021 17:00 | Strasbourg | 1 : 4 | PSG |
Spezia
La Spezia
|
|
Crotone
Crotone
|
10.04.2021 15:00 | Spezia | 3 : 2 | Crotone | ||||||
Parma
Parma
|
|
Milan
Milano
|
10.04.2021 18:00 | Parma | 1 : 3 | Milan | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Torino
Torino
|
10.04.2021 20:45 | Udinese | 0 : 1 | Torino |
Zrinjski
Mostar
|
|
Radnik
Bijeljina
|
10.04.2021 19:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
10.04.2021 17:00 | Željezničar | 4 : 4 | Mladost |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
10.04.2021 15:30 | Slavija | 1 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Modriča
Modriča
|
10.04.2021 15:30 | Sutjeska | 1 : 0 | Modriča | ||||||
Željezničar
Banja Luka
|
|
Drina
Zvornik
|
10.04.2021 15:30 | Željezničar | 6 : 2 | Drina | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Tekstilac
Derventa
|
10.04.2021 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Tekstilac | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Leotar
Trebinje
|
10.04.2021 15:30 | Rudar Prijedor | 2 : 3 | Leotar | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
10.04.2021 15:30 | Sloga | 2 : 3 | Borac | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
10.04.2021 15:30 | Podrinje | 0 : 3 | Ljubić |
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
10.04.2021 11:00 | Borac | 0 : 0 | Željezničar Sport team | ||||||
Radnik (H)
Hadžići
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
10.04.2021 14:00 | Radnik (H) | 1 : 1 | Olimpik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.04.2021 14:30 | Sarajevo | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.04.2021 18:00 | Velež | 0 : 0 | Zrinjski |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
10.04.2021 12:00 | Novi Grad | 0 : 1 | UNIS |
Žepče
Žepče
|
|
NK Vitez
Vitez
|
10.04.2021 12:00 | Žepče | 1 : 5 | NK Vitez | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Romari
Vitez
|
10.04.2021 12:00 | Kiseljak | 1 : 1 | Romari | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
10.04.2021 12:00 | TOŠK | 0 : 0 | Krivaja |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Borac
Banja Luka
|
10.04.2021 13:00 | Široki Brijeg | 3 : 2 | Borac | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.04.2021 13:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Sloboda |
Velež
Mostar
|
|
Tuzla City
Tuzla
|
10.04.2021 13:00 | Velež | 3 : 2 | Tuzla City | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
10.04.2021 13:00 | Radnik | 1 : 1 | Olimpik |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
10.04.2021 11:00 | Novi Grad | 1 : 0 | UNIS |
Žepče
Žepče
|
|
NK Vitez
Vitez
|
10.04.2021 10:00 | Žepče | 4 : 1 | NK Vitez | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Romari
Vitez
|
10.04.2021 10:00 | Kiseljak | 2 : 2 | Romari | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
10.04.2021 10:00 | TOŠK | 2 : 8 | Krivaja |
Romanija
Pale
|
|
FA Academica
Sarajevo
|
10.04.2021 12:00 | Romanija | 0 : 5 | FA Academica | ||||||
Željezničar 2
Sarajevo
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
10.04.2021 12:00 | Željezničar 2 | 7 : 0 | Glasinac 2011 | ||||||
Jedinstvo
Ljubinići
|
|
Bambinosi
Sarajevo
|
10.04.2021 12:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Bambinosi | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Dar
Sarajevo
|
10.04.2021 12:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Dar | ||||||
Mlade Nade
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
10.04.2021 12:00 | Mlade Nade | 3 : 0 | Ozren | ||||||
Radnik Hadžići
Hadžići
|
|
Željezničar 1
Sarajevo
|
10.04.2021 12:00 | Radnik Hadžići | 0 : 2 | Željezničar 1 |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Borac
Banja Luka
|
10.04.2021 13:00 | Široki Brijeg | 1 : 4 | Borac | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.04.2021 12:00 | Zrinjski | 2 : 1 | Sloboda |
Velež
Mostar
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
10.04.2021 12:00 | Velež | 3 : 2 | Tuzla City | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
10.04.2021 12:00 | Radnik | 2 : 0 | Olimpik |
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
|
|
Rudar
Kamengrad
|
10.04.2021 11:30 | Omladinac 75 Brekovica | 4 : 0 | Rudar | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
10.04.2021 11:30 | Podgrmeč | 1 : 1 | Jedinstvo |
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
|
Ćoralići
Ćoralići
|
10.04.2021 11:30 | Mladost (P) | 3 : 1 | Ćoralići | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Mladost (V)
Vrnograč
|
10.04.2021 10:00 | Krajišnik | 4 : 1 | Mladost (V) | ||||||
Gomila
Stijena
|
|
Krajina
Cazin
|
10.04.2021 11:30 | Gomila | 0 : 2 | Krajina |
Mostar
Mostar
|
|
Stolac
Stolac
|
10.04.2021 11:30 | Mostar | 5 : 1 | Stolac | ||||||
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
|
Neum
Neum
|
10.04.2021 11:30 | Branitelj | 2 : 2 | Neum | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Čapljina
Čapljina
|
10.04.2021 11:30 | Blagaj | 5 : 0 | Čapljina | ||||||
Igman
Konjic
|
|
GOŠK
Gabela
|
10.04.2021 11:30 | Igman | 4 : 0 | GOŠK |
Eurogol
Živinoce
|
|
Kolibri
Husino
|
10.04.2021 11:00 | Eurogol | 0 : 3 | Kolibri | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
10.04.2021 11:00 | Sloboda | 3 : 0 | Eurofudbal | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
10.04.2021 11:00 | Budućnost | 2 : 0 | Betaklub Tango | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Proleter
Tuzla
|
10.04.2021 11:00 | Zvijezda | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Gradina
Srebrenik
|
10.04.2021 11:00 | Bambi | 0 : 0 | Gradina | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
10.04.2021 11:00 | Radnički | 3 : 3 | Tuzla City | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Slaven
Živinice
|
10.04.2021 11:00 | Bratstvo | 6 : 2 | Slaven |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Unis
Vogošča
|
10.04.2021 09:30 | Željezničar | 5 : 1 | Unis | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
|
10.04.2021 10:00 | Olimpik | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Radnik
Hadžići
|
10.04.2021 10:00 | Ilijaš | 0 : 1 | Radnik |
Sarajevo 2
Sarajevo
|
|
Betaklub
Sarajevo
|
10.04.2021 11:00 | Sarajevo 2 | 1 : 0 | Betaklub | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Bambinosi
Sarajevo
|
10.04.2021 13:00 | Sokolac | 1 : 1 | Bambinosi | ||||||
Željezničar 2
Sarajevo
|
|
Novi Grad 1
Sarajevo
|
10.04.2021 08:30 | Željezničar 2 | 1 : 0 | Novi Grad 1 |
J Akademi
Sarajevo
|
|
Atletiko
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | J Akademi | 0 : 3 | Atletiko | ||||||
AF Devetka
Sarajevo
|
|
FA Akademika
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | AF Devetka | 4 : 0 | FA Akademika | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Mlade Nade
Ilidža
|
10.04.2021 10:00 | Slavija | 1 : 3 | Mlade Nade | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Valter
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | Famos | 6 : 0 | Valter |
Sarajevo 3
Sarajevo
|
|
Jang Bojs
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | Sarajevo 3 | 3 : 3 | Jang Bojs | ||||||
KMN Vogošća
Vogošča
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | KMN Vogošća | 3 : 0 | Vratnik | ||||||
La Paz
Pazarić
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | La Paz | 2 : 3 | Biser 96 |
Sloboda
Tuzla
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
10.04.2021 10:00 | Sloboda | 2 : 1 | Eurofudbal | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
10.04.2021 10:00 | Budućnost | 1 : 4 | Betaklub Tango | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Proleter
Tuzla
|
10.04.2021 10:00 | Zvijezda | 3 : 1 | Proleter | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Gradina
Srebrenik
|
10.04.2021 10:00 | Bambi | 5 : 0 | Gradina | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
10.04.2021 09:30 | Radnički | 1 : 4 | Tuzla City | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Slaven
Živinice
|
10.04.2021 10:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Slaven |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.04.2021 10:00 | Brotnjo | 2 : 7 | Zrinjski | ||||||
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
|
Neum
Neum
|
10.04.2021 10:00 | Branitelj | 1 : 4 | Neum | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Čapljina
Čapljina
|
10.04.2021 10:00 | Blagaj | 1 : 2 | Čapljina | ||||||
Igman
Konjic
|
|
GOŠK
Gabela
|
10.04.2021 10:00 | Igman | 2 : 1 | GOŠK |
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
|
Klis
Buturović polje
|
10.04.2021 10:00 | Bjelopoljac | 0 : 3 | Klis | ||||||
Cim
Mostar
|
|
Iskra
Stolac
|
10.04.2021 10:00 | Cim | 7 : 1 | Iskra | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Višići
Višići
|
10.04.2021 10:00 | Velež | 3 : 0 | Višići | ||||||
Sport talent
Mostar
|
|
Turbina
Jablanica
|
10.04.2021 10:00 | Sport talent | 5 : 1 | Turbina | ||||||
Rama
Prozor - Rama
|
|
Međugorje
Međugorje
|
10.04.2021 10:00 | Rama | 3 : 0 | Međugorje |
Sarajevo 2
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
10.04.2021 10:30 | Sarajevo 2 | 2 : 1 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
10.04.2021 09:00 | Sarajevo | 6 : 1 | Olimpik |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
10.04.2021 10:00 | Slavija | 0 : 0 | Olimp | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
J Akademija
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | Famos | 0 : 3 | J Akademija | ||||||
Mlade nade
Ilidža
|
|
Betaklub
Doglodi
|
10.04.2021 10:00 | Mlade nade | 2 : 1 | Betaklub |
Fer plej
Sarajevo
|
|
Unis
Vogošća
|
10.04.2021 10:00 | Fer plej | 6 : 1 | Unis | ||||||
Valter
Sarajevo
|
|
Željezničar 3
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | Valter | 6 : 0 | Željezničar 3 | ||||||
Šampioni
Ilidža
|
|
Olimpik 2
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | Šampioni | 1 : 1 | Olimpik 2 | ||||||
Mlade nade 2
Ilidža
|
|
Bambinosi 2
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | Mlade nade 2 | 0 : 3 | Bambinosi 2 |
F.A. Akademika
Sarajevo
|
|
Dobrinja
Dobrinja - Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | F.A. Akademika | 3 : 1 | Dobrinja | ||||||
ŠF Soker
Sarajevo
|
|
S.A. Ilijaš
ilijaš
|
10.04.2021 10:00 | ŠF Soker | 1 : 5 | S.A. Ilijaš | ||||||
La Paz
Pazarić
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
10.04.2021 10:00 | La Paz | 2 : 3 | SAŠK Napredak | ||||||
Dar
Sarajevo
|
|
Romanija
Pale
|
10.04.2021 10:00 | Dar | 9 : 1 | Romanija |
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
|
Loznica
Loznica
|
10.04.2021 16:30 | Napredak Junior 2018 | 5 : 1 | Loznica | ||||||
Radnički 2012
Niš
|
|
Heroj Polet
Jajinci
|
10.04.2021 15:30 | Radnički 2012 | 1 : 3 | Heroj Polet |
Sana 2014
Sanski Most
|
|
Čelik
Zenica
|
10.04.2021 15:00 | Sana 2014 | 7 : 0 | Čelik | ||||||
FK Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
10.04.2021 15:00 | FK Sloboda | 8 : 0 | Željezničar 2011 |
Respekt
Sarajevo
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
10.04.2021 14:00 | Respekt | 1 : 3 | Brotnjo | ||||||
Inter
Posušje
|
|
FK Sarajevo
Sarajevo
|
10.04.2021 16:00 | Inter | 1 : 3 | FK Sarajevo |
MNK Hercegovina
Široki brijeg
|
|
Banovići
Banovići
|
10.04.2021 19:00 | MNK Hercegovina | 5 : 5 | Banovići |
Cibona
Zagreb
|
|
Zadar
Zadar
|
10.04.2021 17:00 | Cibona | 77 : 75 | Zadar |
Leotar
Trebinje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.04.2021 19:00 | Leotar | 100 : 109 | Sloboda | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Borac
Banja Luka
|
10.04.2021 17:00 | Čelik | 77 : 87 | Borac | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Spars
Sarajevo
|
10.04.2021 18:30 | Zrinjski | 56 : 72 | Spars | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
10.04.2021 17:00 | Bratunac | 0 : 20 | Široki |
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
10.04.2021 17:00 | Radnik BN Basket | 55 : 59 | Slavija |
Primorje 1945
Herceg Novi
|
|
Podgorica
Podgorica
|
10.04.2021 20:00 | Primorje 1945 | 86 : 102 | Podgorica | ||||||
Pljevlja
Pljevlja
|
|
Studentski centar
Podgorica
|
10.04.2021 20:00 | Pljevlja | 56 : 104 | Studentski centar | ||||||
Ibar
Rožaje
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
10.04.2021 20:00 | Ibar | 77 : 74 | Sutjeska | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Danilovgrad
Danilovgrad
|
10.04.2021 20:00 | Zeta | 63 : 67 | Danilovgrad | ||||||
Teodo
Tivat
|
|
Lovćen 1947
Cetinje
|
10.04.2021 20:00 | Teodo | 84 : 94 | Lovćen 1947 |
Milenijum
Podgorica
|
|
Sutomore
Sutomore
|
10.04.2021 19:00 | Milenijum | 90 : 82 | Sutomore | ||||||
Mornar 2
Bar
|
|
Akademik
Podgorica
|
10.04.2021 19:00 | Mornar 2 | 77 : 82 | Akademik | ||||||
Podgorica 2
Podgorica
|
|
Šušanj
Bar
|
10.04.2021 18:30 | Podgorica 2 | 77 : 53 | Šušanj |
Konjic
Konjic
|
|
Play Off Ultra
Sarajevo
|
10.04.2021 17:00 | Konjic | 60 : 75 | Play Off Ultra | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Feniks
Banja Luka
|
10.04.2021 16:30 | Mladi Krajišnik | 45 : 92 | Feniks | ||||||
Orlovi
Banja Luka
|
|
Čelik
Zenica
|
10.04.2021 17:00 | Orlovi | 103 : 78 | Čelik |
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Mladost
Brčko
|
10.04.2021 14:30 | Domaljevac | 1 : 3 | Mladost |
BL Volley
Banjaluka
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
10.04.2021 19:30 | BL Volley | 3 : 0 | Bimal-Jedinstvo |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Konjuh
Živinice
|
10.04.2021 18:00 | Lokomotiva | 26 : 47 | Konjuh | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
10.04.2021 18:00 | Leotar | 22 : 23 | Izviđač | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
10.04.2021 18:00 | Maglaj | 24 : 21 | Sloga (GV - U) | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
10.04.2021 18:00 | Derventa | 24 : 34 | Borac M:TEL | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Sloga (Do)
Doboj
|
10.04.2021 18:00 | Gračanica | 28 : 25 | Sloga (Do) | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
10.04.2021 18:00 | Slavija | 0 : 10 | Krivaja | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Iskra
Bugojno
|
10.04.2021 18:00 | Bosna | 35 : 25 | Iskra |
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Mladost
Banja Luka
|
10.04.2021 19:00 | Bijeljina | 27 : 25 | Mladost | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Prijedor
Prijedor
|
10.04.2021 19:00 | Kotor Varoš | 32 : 24 | Prijedor | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
10.04.2021 14:00 | Jedinstvo 2015 | 35 : 26 | Kozara (KD) | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Drina
Zvornik
|
10.04.2021 17:30 | Hercegovina | 34 : 28 | Drina |
Grude
Grude
|
|
Katarina
Mostar
|
10.04.2021 | Grude | 44 : 18 | Katarina | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
10.04.2021 | Mira | 27 : 26 | Jedinstvo | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Goražde
Goražde
|
10.04.2021 | Hadžići | 33 : 20 | Goražde |
Doboj
Doboj
|
|
Derventa
Derventa
|
10.04.2021 18:00 | Doboj | 28 : 19 | Derventa |
Levalea 2010
Nikšić
|
|
Budućnost 2
Podgorica
|
10.04.2021 16:30 | Levalea 2010 | 23 : 18 | Budućnost 2 | ||||||
Tivat
Tivat
|
|
Trebjesa
Nikšić
|
10.04.2021 16:30 | Tivat | 20 : 25 | Trebjesa |
Zeta
Podgorica
|
|
Podgorica 2013
Podgorica
|
10.04.2021 16:30 | Zeta | 28 : 22 | Podgorica 2013 |