0 : 1

Kostrarika zaustavila Japan

27.11.2022 Administrator DC

Kostarika . Japan 1:0 /Foto: Fejsbuk

Fudbaleri Kostarike priredili su malo iznenađenje u drugom kolu grupe E na Mundijalu u Kataru. Nakon debakla od Å panije, savladali su Japan 1:0, koji je u prvom kolu Å”okirao Njemce. Sada je u grupi prava drama, i rezultat koji definitivno ide na ruku Njemcima koji večeras igraju sa Å panijom od 20 sati.Ā

Ā

Statistika najbolje pokazuje kakvu smo utakmicu gledali u prvih 45 minuta, ukupno pet Å”uteva, od toga niti jedan u okvir gola.Ā

Situacija se nije mijenjala do 81. minutu,Ā a onda Kostarikanci pravo ni iz čega dolaze do vođstva, iz jedinog udarca u okvir gola na meču!Ā Fuler je dobio loptu na ivici Å”esnaesterca, pomjerio je u stranu i pogodio dalji ugao gola.

U 88. minutu najbolja prilika za Japan na utakmici. Mitoma je probio po lijevom boku i uputio povratan pas na penal za Kamadu, ali je fudbaler Ajntrahta Ŕutirao pravo u Navasa.

JAPAN - KOSTARIKA 0:1 (0:0)