XS
SM
MD
LG
20.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Proleter
Dvorovi
0 : 2
Guber
Srebrenica
15:30
Proleter
0 : 2
Guber
Romanija
Pale
1 : 3
Bratstvo
Bratunac
15:30
Romanija
1 : 3
Bratstvo
Mladost (Gacko)
Gacko
1 : 3
Drina HE
Višegrad
15:30
Mladost (Gacko)
1 : 3
Drina HE
Budućnost
Pilica
0 : 2
Vlasenica
Vlasenica
15:30
Budućnost
0 : 2
Vlasenica
Velež
Nevesinje
1 : 0
Stakorina
Čajniče
15:30
Velež
1 : 0
Stakorina
Ilićka 01
Brčko
3 : 1
Jedinstvo
Brodac
15:30
Ilićka 01
3 : 1
Jedinstvo
Famos
Vojkovići
2 : 0
Mladost (Rogatica)
Rogatica
15:30
Famos
2 : 0
Mladost (Rogatica)
Milići
Milići
2 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
15:30
Milići
2 : 0
Glasinac 2011

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Budućnost 20 14 0 6 42
2 Famos 20 11 5 4 38
3 Milići 20 11 1 8 34
4 Drina HE 20 10 3 7 33
5 Glasinac 2011 20 10 3 7 33
6 Guber 20 10 3 7 33
7 Ilićka 01 20 10 3 7 33
8 Vlasenica 20 10 2 8 32
9 Bratstvo 20 9 1 10 28
10 Velež 20 8 3 9 27
11 Jedinstvo 20 8 2 10 26
12 Mladost (Rogatica) 20 6 4 10 22
13 Mladost (Gacko) 20 6 4 10 22
14 Romanija 20 6 3 11 21
15 Stakorina 20 4 6 10 18
16 Proleter 20 5 1 14 16

21.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Milići
Milići
5 : 0
Proleter
Dvorovi
15:30
Milići
5 : 0
Proleter
Glasinac 2011
Sokolac
0 : 0
Famos
Vojkovići
15:30
Glasinac 2011
0 : 0
Famos
Mladost (Rogatica)
Rogatica
0 : 2
Ilićka 01
Brčko
15:30
Mladost (Rogatica)
0 : 2
Ilićka 01
Jedinstvo
Brodac
2 : 0
Velež
Nevesinje
15:30
Jedinstvo
2 : 0
Velež
Stakorina
Čajniče
0 : 5
Budućnost
Pilica
15:30
Stakorina
0 : 5
Budućnost
Vlasenica
Vlasenica
7 : 0
Mladost (Gacko)
Gacko
15:30
Vlasenica
7 : 0
Mladost (Gacko)
Drina HE
Višegrad
1 : 0
Romanija
Pale
15:30
Drina HE
1 : 0
Romanija
Bratstvo
Bratunac
1 : 2
Guber
Srebrenica
15:30
Bratstvo
1 : 2
Guber
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
S. Papaz
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 37 korisnika