XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Proleter
Dvorovi
2 : 0
Drina HE
Višegrad
16:30
Proleter
2 : 0
Drina HE
Bratstvo
Bratunac
1 : 3
Vlasenica
Vlasenica
16:30
Bratstvo
1 : 3
Vlasenica
Guber
Srebrenica
2 : 1
Stakorina
Čajniče
16:30
Guber
2 : 1
Stakorina
Romanija
Pale
4 : 1
Jedinstvo
Brodac
16:30
Romanija
4 : 1
Jedinstvo
Mladost (Gacko)
Gacko
2 : 0
Mladost (Rogatica)
Rogatica
16:30
Mladost (Gacko)
2 : 0
Mladost (Rogatica)
Budućnost
Pilica
1 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
16:30
Budućnost
1 : 1
Glasinac 2011
Velež
Nevesinje
1 : 0
Milići
Milići
16:30
Velež
1 : 0
Milići
Ilićka 01
Brčko
3 : 1
Famos
Vojkovići
16:30
Ilićka 01
3 : 1
Famos

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Budućnost 24 16 1 7 49
2 Vlasenica 24 14 2 8 44
3 Milići 24 14 1 9 43
4 Famos 24 12 6 6 42
5 Ilićka 01 24 13 3 8 42
6 Guber 24 13 3 8 42
7 Drina HE 24 12 3 9 39
8 Glasinac 2011 24 11 5 8 38
9 Velež 24 10 3 11 33
10 Bratstvo 24 10 1 13 31
11 Mladost (Gacko) 24 9 4 11 31
12 Jedinstvo 24 9 2 13 29
13 Romanija 24 8 3 13 27
14 Mladost (Rogatica) 24 7 4 13 25
15 Proleter 24 6 1 17 19
16 Stakorina 24 4 6 14 18

25.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Ilićka 01
Brčko
5 : 1
Proleter
Dvorovi
16:30
Ilićka 01
5 : 1
Proleter
Famos
Vojkovići
1 : 0
Velež
Nevesinje
16:30
Famos
1 : 0
Velež
Milići
Milići
2 : 0
Budućnost
Pilica
16:30
Milići
2 : 0
Budućnost
Glasinac 2011
Sokolac
0 : 1
Mladost (Gacko)
Gacko
16:30
Glasinac 2011
0 : 1
Mladost (Gacko)
Mladost (Rogatica)
Rogatica
2 : 0
Romanija
Pale
16:30
Mladost (Rogatica)
2 : 0
Romanija
Jedinstvo
Brodac
2 : 1
Guber
Srebrenica
16:30
Jedinstvo
2 : 1
Guber
Stakorina
Čajniče
0 : 5
Bratstvo
Bratunac
16:30
Stakorina
0 : 5
Bratstvo
Vlasenica
Vlasenica
5 : 0
Drina HE
Višegrad
16:30
Vlasenica
5 : 0
Drina HE
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
S. Papaz
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 37 korisnika